Soru Mi 4 Ekran Sadece Dokunmatik Panel Değişimi Mümkün mü?

daveygrohl

Xiaomi Shop
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Redmi Note 3
Konular
6
Bir arkadaşımın mi4 telefonunun dokunmatik paneli kırıldı. Ekranda kırık ve sorun yok gibi gözüküyor. Gittigidiyor'dan tamircilere sorduğum zaman "sadece dokunmatik panel değişimi bu modellerde olmuyor, ekran ve dokunmatik beraberdir" diyorlar. En uygun fiyatı veren montaj dahil 160TL civarında istiyor. Aliexpress'te ise ekran $22, sadece dokunmatik panel $8. Bu fiyat farkı nedeniyle tereddütte kaldım. Bilgi ve tamirden anlayan arkadaşların cevaplarını bekliyorum.

osos11

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
OnePlus 5
Konular
13
Bende de aynı şekilde kırıldı. Lcd sağlam ama dokunmatik panel çalışmıyordu. Aliexpress deki o ekranlar acayip kalitesiz. Çok çabuk kırılıyor ve alt dokunmatik tuş ışıkları çalışmıyor . Tek panel değişiyor mu bilmiyorum, ben Delta'dan komple ekran değiştirtmiştim.

MI 4S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
Bende de aynı şekilde kırıldı. Lcd sağlam ama dokunmatik panel çalışmıyordu. Aliexpress deki o ekranlar acayip kalitesiz. Çok çabuk kırılıyor ve alt dokunmatik tuş ışıkları çalışmıyor . Tek panel değişiyor mu bilmiyorum, ben Delta'dan komple ekran değiştirtmiştim.

MI 4S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
kaç tl ye değiştirdiler

Oyla:

enjoy_mi

Ya Sabur....
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yiğit Ali
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
Memur
Konular
13
Bir arkadaşımın mi4 telefonunun dokunmatik paneli kırıldı. Ekranda kırık ve sorun yok gibi gözüküyor. Gittigidiyor'dan tamircilere sorduğum zaman "sadece dokunmatik panel değişimi bu modellerde olmuyor, ekran ve dokunmatik beraberdir" diyorlar. En uygun fiyatı veren montaj dahil 160TL civarında istiyor. Aliexpress'te ise ekran $22, sadece dokunmatik panel $8. Bu fiyat farkı nedeniyle tereddütte kaldım. Bilgi ve tamirden anlayan arkadaşların cevaplarını bekliyorum.
gecmiş olsun hocam..ekran ve dokunmatık beraber değişmesi gerekiyor.. isterseniz A+ ekran ile değişimini yapabiliriz. kargo dahil 180 tl ücreti saygılar

Oyla:
Üst Alt