Yardım mi 360 camera güncelleme sonrası bağlantı problemi

ayazzz14

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
mi 360
Konular
1
camerayı mi home uygulamasını yükledikten sonra ilk başta çalıştı. daha sonra uygulamada yeni güncelleme olduğunu gördüm ve güncelleme yaptım. ve camerada daha sonra sürekli sarı ışık yanıyor ve hiç bir şekilde bağlantı kurulmuyor. resetlemeyi deniyorum olmuyor. mi home uygulamasını tekrar baştan kuruyorum olmuyor.bi önerisi yada bilgisi olan varsa cidden çok sevinirim.

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
camerayı mi home uygulamasını yükledikten sonra ilk başta çalıştı. daha sonra uygulamada yeni güncelleme olduğunu gördüm ve güncelleme yaptım. ve camerada daha sonra sürekli sarı ışık yanıyor ve hiç bir şekilde bağlantı kurulmuyor. resetlemeyi deniyorum olmuyor. mi home uygulamasını tekrar baştan kuruyorum olmuyor.bi önerisi yada bilgisi olan varsa cidden çok sevinirim.

Mi home uygulamasının Güncellemelerini kaldırıp dener misiniz.

ayazzz14

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
mi 360
Konular
1
Mi home uygulamasının Güncellemelerini kaldırıp dener misiniz.
güncellemeyi yaptıktan sonra, güncelleme bölümüne tıkladığım anda güncel yazısı çıkıyo kapatma gibi bir seçeneğim varmı bilmiyorum

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Netlik kazandıralım, Sistem güncelleyiciden mi ( rom güncellemesi), yoksa Mi home uygulamasının güncellemesini yaptıkdan sonra mı bu sorun oluştu?

-İlk mesajım da belirttiğim, Mi home uygulamasının Güncellemeleri kaldırmanız yönündeydi. Mi home uygulamasının, uygulama bilgisi kısımından Güncellemeleri kaldır yapıp deneyebilir misiniz.
-Rom güncellemesinden sonra bu durum oluştu ise, Mi home uygulamasını açınız cihazlarım kısımında ekli ise kaldırınız. Kamerayı Resetleyiniz ve tekrar kurulum yapınız.

ayazzz14

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
mi 360
Konular
1
Netlik kazandıralım, Sistem güncelleyiciden mi ( rom güncellemesi), yoksa Mi home uygulamasının güncellemesini yaptıkdan sonra mı bu sorun oluştu?

-İlk mesajım da belirttiğim, Mi home uygulamasının Güncellemeleri kaldırmanız yönündeydi. Mi home uygulamasının, uygulama bilgisi kısımından Güncellemeleri kaldır yapıp deneyebilir misiniz.
-Rom güncellemesinden sonra bu durum oluştu ise, Mi home uygulamasını açınız cihazlarım kısımında ekli ise kaldırınız. Kamerayı Resetleyiniz ve tekrar kurulum yapınız.
Kardeşim mi home uygulamasında üretici yazılımı güncelleştirmelerini denetle kısmından yaptım güncelleştirmeyi. akabinde cameranın görüntüsü gitti ofline oldu. camerada sürekli sarı ışık yanıyor ses seda yok. reset için tek bir tuş var zaten ona on saniye basılı tutuyorum yada kısa kısa bas çek yapıyorum hiç bir şey değişmiyor. sabit sarı ışık yanıyor. camerayı ilk haline bir getirebilsem. senin söylemiş olduğun mi home uygulamasında uygulama bilgisi die bir sekme bulamadım ben yok yani. bu arada kardeşim senden alllah razı olsun senden başka kimse cevap vermedi sen bu işten anlıyorsan ki bence evet allah için bana yardım et ya bebek odası için almıştım dakka bir gol bir oldu gitti camera

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Sarı ışığın yanıp sönmesi kameranın bağlantıya hazır olduğunu ancak hiç bir cihaza bağlı olmadığını gösterir. Genellikle resetleme sonrasında çıkar. Mi Home uygulaması üzerinden yeni kamera kurulumu yapıyormuş gibi tekrar kurulum yapmayı deneyiniz.

Eğer yenden kurulum sonrasında düzelmez ise aşağıdaki yöntemi deneyebilirsiniz ancak tam olarak model belirtmediğiniz için bir miktar riskli ve eğer vereceğim dosya cihazınızla uyumlu değilse cihazınız garanti dışı kalabilir.

1. Burada bulunan dosyayı indirin ve biçimlendirerek içini boşalttığınız bir hafıza kartına kopyalayın.
2. Kameranın güç bağlantısını kesin.
3. İçerisinde dosya bulunan hafıza kartını kameraya takın
4. Kameraya güç verin.
5. Yaklaşık 5 dakika bekledikten sonra kamerada mavi ışığın yanıp söndüğünü ve bağlantıya hazır olduğunu göreceksiniz.

Son düzenleme:

ayazzz14

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
mi 360
Konular
1
Sarı ışığın yanıp sönmesi kameranın bağlantıya hazır olduğunu ancak hiç bir cihaza bağlı olmadığını gösterir. Genellikle resetleme sonrasında çıkar. Mi Home uygulaması üzerinden yeni kamera kurulumu yapıyormuş gibi tekrar kurulum yapmayı deneyiniz.

Eğer yenden kurulum sonrasında düzelmez ise aşağıdaki yöntemi deneyebilirsiniz ancak tam olarak model belirtmediğiniz için bir miktar riskli ve eğer vereceğim dosya cihazınızla uyumlu değilse cihazınız garanti dışı kalabilir.

1. Burada bulunan dosyayı indirin ve biçimlendirerek içini boşalttığınız bir hafıza kartına kopyalayın.
4. Kameraya güç verin.
5. Yaklaşık 5 dakika bekledikten sonra kamerada mavi ışığın yanıp söndüğünü ve bağlantıya hazır olduğunu göreceksin

MODEL : mi home security camera 360 1080P
sarı ışık yanıp sönmüyor. Sürekli yanıyor. ama ekte gönderdiğin dosyayı indirip denicem umarım düzelir katkından dolayı çok teşekkür ederimm sanada

Melo75

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Melih Çekiç
Cihazım
Mİ 360-1080
Konular
0
Merhabalar; Aynı sarı ışık sorunu bende de var. Tavsiye edilen çözüm sorunu düzeltti mi ? Selamlar.

nurayerdogan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
nuray
Cihazım
xiaomi 360 cam
Konular
0
merhabalar bende de aynı sorun oldu tam güncelleme yapacakken elektrik kesintisine maruz kaldım sonra sarı ışık yandı ve kaldı öyle bu dediğiniz bağlantıyı indirdim 5 10 15 dk bekledim ama hala düzelmedi. uygulamayı sildim bütün cihazlardan çıkış yaptı. başka ne yapabilirim acaba garantisi devam etmekte. satıcıyla iletişime geçsem çözülür mü sorun . help :S

leaderdi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erdi
Cihazım
Mi 360 kamera
Konular
0

4. Kameraya güç verin.
5. Yaklaşık 5 dakika bekledikten sonra kamerada mavi ışığın yanıp söndüğünü ve bağlantıya hazır olduğunu göreceksiniz.
Merhaba MJSXJ10CM Mİ 360 CAMERA 1080p kamera kullanıyorum.
Güncelleme sırasında elektrikler gitti ve sarı ışık sabit yanmaya başladı. Reset butonundan reset denesemde reset almıyor.
Dediğiniz dosyayı sd karta atıp kamera ya taktım fakat çözüm olmadı.
Başka bir dosya ya da yönteminiz var mı
Teşekkür ederim

Üst Alt