MI 3 İçin Son Çıkan Multi V5 ?

oruba

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
özkan
Cihazım
Xiaomi MI4
Meslek
Gazeteci/Müzisyen
Konular
93
Malum çoğunluk v6 ya geçti artık; MI3 telefon için en son çıkan multi V5 sürümünün kodu kaçtır acaba? Link verirseniz sevinirim...

oruba

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
özkan
Cihazım
Xiaomi MI4
Meslek
Gazeteci/Müzisyen
Konular
93
Teşekkürler; Evet öyleymiş, yanınada not düşmüşler MI3&M4 İçin son v5 diye...Buda ihtiyacı olan için link...

http://xiaomi.eu/community/threads/4-8-22-last-v5-for-mi3-4.25457/

oruba

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
özkan
Cihazım
Xiaomi MI4
Meslek
Gazeteci/Müzisyen
Konular
93
catlax66' Alıntı:
4.8.22 olması lazım sanırım emin değilim tam.

@catlax Peki kullanan biri olarak kısa bi v5-v6 kıyaslaması sorsam? Ben v5 i başka telefonlara rom kurarak kullanmıştımi MI3 te sadece v6 kullandım...

oruba

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
özkan
Cihazım
Xiaomi MI4
Meslek
Gazeteci/Müzisyen
Konular
93
oruba' Alıntı:
catlax66' Alıntı:
4.8.22 olması lazım sanırım emin değilim tam.

@catlax Peki kullanan biri olarak kısa bi v5-v6 kıyaslaması sorsam? Ben v5 i başka telefonlara rom kurarak kullanmıştımi MI3 te sadece v6 kullandım...

[font='Open Sans', sans-serif]@catlax Bide v6 stabil sürümden güncelleyici ile yüklesem sorun olurmu acaba...

catlax66

ihsan
Onursal Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ihsan
Cihazım
Mi6
Konular
25
@oruba wipe yapmanızda fayda var yükleme işlemini dediğiniz gibi yükleye bilirsiniz ama performans açısından temiz kurulum en idealidir ki siz sürüm düşürmekten bahsediyorsunuz v5 güzeldi aslında miui6 yı da seviyorum ama v5 te daha fazla kişiselliştirme vardı bence miui6 eksik kaldı biraz.

xxSpecter

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
RM 3 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
32
@oruba 

V6'da nedense bir özentisizlik var. Stabil rom bile stabil değil. V5 portları bile oldukça stabil çalışıyordu. Aceleye gelmiş biraz V6.

oruba

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
özkan
Cihazım
Xiaomi MI4
Meslek
Gazeteci/Müzisyen
Konular
93
catlax66' Alıntı:
@oruba wipe yapmanızda fayda var yükleme işlemini dediğiniz gibi yükleye bilirsiniz ama performans açısından temiz kurulum en idealidir ki siz sürüm düşürmekten bahsediyorsunuz v5 güzeldi aslında miui6 yı da seviyorum ama v5 te daha fazla kişiselliştirme vardı bence miui6 eksik kaldı biraz.
 @catlax66
 Güncelleyici ile kuramadım, bir sorun çıktı diyor...v6 dan v5 e geçmek için detaylı bi konu açılsa iyi olacak

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
oruba' Alıntı:
catlax66' Alıntı:
 @catlax66
 Güncelleyici ile kuramadım, bir sorun çıktı diyor...v6 dan v5 e geçmek için detaylı bi konu açılsa iyi olacak

Hocam CWM yükleyin. Daha sonra cihazı recovery'de açın install zip diyerek v5 romunu gösterin, full wipe yaparak kurulumu tamamlayın.

Üst Alt