Soru Mi 14 ultra çin 24031PN0DC

zfrbbcn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
zfrbbcn
Cihazım
Mi 14 ultra
Konular
1
Arkadaşlar merhaba mi 14 ultra almak istiyorum, fakat yaklaşık 10 telefoncu dolaşmama rağmen 24031PN0DC olan çin versiyonlarına rastladım, galiba bulunduğum bölgede global versiyonu bulmam neredeyse imkansız. Bir telefoncu çin versiyonlarınında artık global sürüm ile geldiğini ,cihazın global sürümünün orijinal olarak yüklü geldiğini hatta inanmıyorsam ,bl kilidinin açık olmadığını kilidi kırmadan rom falan atılmadığını söyledi.Bu tür konulara oldukça uzağım 35 bin lira fiyat istiyor,aldığım takdirde sorun yaşarmıyım yardımcı olursanız sevinirim.

zfrbbcn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
zfrbbcn
Cihazım
Mi 14 ultra
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Düzeltme yapayım Arkadaşlar merhaba mi 14 ultra almak istiyorum, fakat yaklaşık 10 telefoncu dolaşmama rağmen 24031PN0DC olan çin versiyonlarına rastladım, galiba bulunduğum bölgede global versiyonu bulmam neredeyse imkansız. Bir telefoncu çin versiyonlarınında artık global sürüm ile geldiğini ,cihazın sürümünün orijinal olarak yüklü geldiğini ve sürümün Türkçe dil desteğinin verildiğini söyledi.Hatta inanmıyorsam ,bl kilidinin açık olmadığını kilidi kırmadan sürüm falan atılmadığını söyledi.Bu tür konulara oldukça uzağım 35 bin lira fiyat istiyor,aldığım takdirde sorun yaşarmıyım yardımcı olursanız sevinirim

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Doğru bilgiyi yanlış amaçlı art niyetli olarak vermiş. Kilit kapalı geliyor doğru ama içindeki Rom da fake rom güncelleme yapılmıyor. Kilidi ücretsiz açtıramıyorsunuz ve ücreti yüksek..
Şimdi bu şekilde kullansam sorun olur mu? sorusu gelebilir diyerek.
-güncelleme
- rom değiştirme
- Band problemi ve kırsal da kullanım sıkıntısı

sizin için sorun teşkil etmiyor ise alabilirsiniz..

zfrbbcn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
zfrbbcn
Cihazım
Mi 14 ultra
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Öncelikle yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim. Band probleminden kastınız sadece şebeke sıkıntısımı? Yoksa merkezi yerlerde internet hızında bir sorun yaşarmıyım ?

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
40
Öncelikle yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim. Band probleminden kastınız sadece şebeke sıkıntısımı? Yoksa merkezi yerlerde internet hızında bir sorun yaşarmıyım ?
H.kadioglu hocam gerekeni söylemiş. Çin model cihazlarda band 20 olmadığı için her türlü şebeke sıkıntısı yaşarsınız, bence uzak durun.
O paraya global model satılıyor.

RedmiNice

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi 12(fire)
Konular
9
Arkadaşlar merhaba mi 14 ultra almak istiyorum, fakat yaklaşık 10 telefoncu dolaşmama rağmen 24031PN0DC olan çin versiyonlarına rastladım, galiba bulunduğum bölgede global versiyonu bulmam neredeyse imkansız. Bir telefoncu çin versiyonlarınında artık global sürüm ile geldiğini ,cihazın global sürümünün orijinal olarak yüklü geldiğini hatta inanmıyorsam ,bl kilidinin açık olmadığını kilidi kırmadan rom falan atılmadığını söyledi.Bu tür konulara oldukça uzağım 35 bin lira fiyat istiyor,aldığım takdirde sorun yaşarmıyım yardımcı olursanız sevinirim.
Çin cihazı almanı önermem band20 yok şebeke sorunu çekersin mutlaka global al çin sürümünde fake rom var

olytncl

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Olcay
Cihazım
14 Ultra-Mi10
Konular
1
Yaklaşık 5 yıldır band20 siz cihaz kullanıyorum ve bunların hepsi mi serisi cihazlardi.10-11-13 ve şimdiki 14ultra.
Şehir merkezindeyseniz hiçbir türlü band20 önemli değil hatta genelde cihazlar band8 de çalışır merkezlerde.
Arkadaşların dediği gibi merkez değilde daha kırsal bölgelerde yaşıyorsanız band20 önemli olabilir.
Bootloader olayına gelecek olursak ne yapın edin global yani cihaz kodunun sonu c olan değil g olanı almaya çalışın.

redthecrow

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Xiaomi 10
Konular
3

çin versiyonunu almanızı önermem şahsen ben xiaomi mi 10 kullanıcısıyım bendeki mi 10 çin versiyonuydu arkadaşların dediği gibi şehir merkezinde sıkıntı çıkarmıyor fakat kırsal alanda çekim çok düşüyor 3 gün önce 14 ultra ya geçiş yaptım bulunduğum yer kırsal kesim ve mi 10 çin versiyonu arasında çekim gücünde açık ara fark var.

suleyman_yunus32

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Süleyman
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
4
Ben sürekli Çin versiyonu kullanıyorum. 13 Ultra kullandım. Sonra 14 Ultra ya geçtim. Şehir merkezinde de bulunuyorum kampa gidip kırsalda da yaşıyorum ama ne şebeke sorunu neden başka bir sorun yaşamadım. Bu arada hattım Türkcell. Yeni kamptan geldim genelde kırsaldaydım arkadaşlarımın bazılarının telefonları İphone ve Vodafone Telekom hat kullanıyorlar onların telefonu çekmezken benim telefon cayır cayır çekiyordu. Sanırım bazı arkadaşlarımız bu BANT20 dediğimiz şeyi şehir efsanesi haline getirmiş.
BL kilidini H.kadioglu arkadaşımıza açtırmıştım. EU rom kullanıyorum hiç bir sorunda yaşamadım.
zfrbbcn

Üst Alt