Soru Mi 13t vs Samsung s10 5g internet çekim gucu

baran4524

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
anda
Cihazım
s7
Konular
32
Evet arkadaşlar videoda aynı konumda cihazları goruyorsunuz bilerek uçak modunda başlattım ki kafada soru olusmasin bu duruma ne diyorsunuz
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Evet arkadaşlar videoda aynı konumda cihazları goruyorsunuz bilerek uçak modunda başlattım ki kafada soru olusmasin bu duruma ne diyorsunuz
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Son düzenleme:

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Soldaki telefonda neden sürekli olarak google ana sayfasını yenilediniz? Sağdakinde ise sppedteste girip hız testi yapmışsınız ama bu yaptıklarınızın çekim gücü ile bağlantısını anlayamadım. Ne yapmaya çalıştınız?

baran4524

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
anda
Cihazım
s7
Konular
32
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Soldaki telefonda neden sürekli olarak google ana sayfasını yenilediniz? Sağdakinde ise sppedteste girip hız testi yapmışsınız ama bu yaptıklarınızın çekim gücü ile bağlantısını anlayamadım. Ne yapmaya çalıştınız?
Google a bile girmedi soldaki telefon googla girseydi onlad speed test yapacaktım hatta speed yazıyorum ama malesef internet çekmediği için acilmiyor

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Sanki açılmamış değil de siz yazamamış gibisiniz... Zaten speedtest ise çekim gücünü ölçemezsiniz. Hatalı varsayımlarla test yürütmeye çalışmışsınız.

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Şugomi farkı...

baran4524

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
anda
Cihazım
s7
Konular
32
Sanki açılmamış değil de siz yazamamış gibisiniz... Zaten speedtest ise çekim gücünü ölçemezsiniz. Hatalı varsayımlarla test yürütmeye çalışmışsınız.
😀 Bu forum çok acayip bir forum cekmiyor hocam çekmiyor telefon internete baglanamiyor bile burda anlatmak istediğim 13t ile hız testi bile yapilirken s10 5g internete bile baglanamiyor Google zor açıyor s10 5g yi 1 senedir kullanıyorum çekim gücü hep düşük kalıyor bunu göstermek için paylaştım bunu hız testi değil amaç çekim gücünü göstermek çok seviyorsunuz tartışmayı laf sokmayı

Şugomi farkı...
Samsung cekmiggggg 😁

Son düzenleme:

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
😀 Bu forum çok acayip bir forum cekmiyor hocam çekmiyor telefon internete baglanamiyor bile burda anlatmak istediğim 13t ile hız testi bile yapilirken s10 5g internete bile baglanamiyor Google zor açıyor s10 5g yi 1 senedir kullanıyorum çekim gücü hep düşük kalıyor bunu göstermek için paylaştım bunu hız testi değil amaç çekim gücünü göstermek çok seviyorsunuz tartışmayı laf sokmayı

Samsung cekmiggggg 😁
Acayip olan forum değil sizsiniz... Neden laf sokayım? Otomobil forumunda arabanın radyosunu açıp video çeker ve tork testi yapıyorum derseniz de benzer bir cevap alırsınız... facepalm~~

Madem amacınız şebeke sinyal seviyesini test etmek aşağıdaki uygulamayı -veya benzer bir uygulamayı- indirip testlerinizi yapın ve yorumlayalım, mümkünse çözüm yolu önerelim.

baran4524

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
anda
Cihazım
s7
Konular
32
Acayip olan forum değil sizsiniz... Neden laf sokayım? Otomobil forumunda arabanın radyosunu açıp video çeker ve tork testi yapıyorum derseniz de benzer bir cevap alırsınız... facepalm~~

Madem amacınız şebeke sinyal seviyesini test etmek aşağıdaki uygulamayı -veya benzer bir uygulamayı- indirip testlerinizi yapın ve yorumlayalım, mümkünse çözüm yolu önerelim.

Anlatamıyorum galiba ama tekrar deneyim şimdi Samsung telefon çekmiyor çekiyor gösteriyor ama internete bağlanmıyor Google bile zor açıyor bodrum katta oturuyor bu evime girince oluyor evden çıkınca belirli yerlerde çekmiyor ama 13t çekiyor bir çok Samsung. Cihazında denk geldim test yapın demişsiniz test verilerini paylaşıcam ama çekiyor göstermesine rağmen internete bağlanmıyor malesef

Veriler

Ekli dosyalar

• IMG_20240223_003200.jpg
    IMG_20240223_003200.jpg
    2,1 MB · Görüntüleme: 17
Üst Alt