Yardım Mi 13 Pro vs Mi 14 Ultra seçimi hk yardım talebi

mmuratfatih

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
mi 13 pro
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
.
Telefon Modeli
Mi 13 Pro
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Merhabalar,
Şu anda kullanmış olduğum telefonumu değiştirip Mi 13 Pro ya da Mi 14 Ultra seçeneklerinden birisini almayı planlıyorum.
Daha önce mi 13 pro kullandım kısa süre, kayıt işlemine cesaret edemediğim için satıp apple'a geçiş yapmıştım.
kısa bir süre sonra Almanya'ya yerleşeceğim. O yüzden alacağım telefonun kayıt vb işlemi yapılmayacak. Yıl sonuna kadar idare etsin yeter, zaten seneye ağustos ayına kadar gitmiş olurum diye düşünüyorum.
Sizlere sorum şu, kullanan veya ilgilenen arkadaşlar hangi telefonu tavsiye ederler? Fİyat farkını verip 14 ultra almaya değer mi? mi 13 Pro global bulmak zor gördüğüm kadarıyla, 22-23 civarı fiyatları da. Mi 14 ultra ise 36-37 civarında. fiyat farkını da göz önünde bulundurarak sizce hangisini tercih etmeliyim?
Şİmdiden yardım ve yorumlarınız için çok teşekkürler.

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
17
Merhabalar,
Şu anda kullanmış olduğum telefonumu değiştirip Mi 13 Pro ya da Mi 14 Ultra seçeneklerinden birisini almayı planlıyorum.
Daha önce mi 13 pro kullandım kısa süre, kayıt işlemine cesaret edemediğim için satıp apple'a geçiş yapmıştım.
kısa bir süre sonra Almanya'ya yerleşeceğim. O yüzden alacağım telefonun kayıt vb işlemi yapılmayacak. Yıl sonuna kadar idare etsin yeter, zaten seneye ağustos ayına kadar gitmiş olurum diye düşünüyorum.
Sizlere sorum şu, kullanan veya ilgilenen arkadaşlar hangi telefonu tavsiye ederler? Fİyat farkını verip 14 ultra almaya değer mi? mi 13 Pro global bulmak zor gördüğüm kadarıyla, 22-23 civarı fiyatları da. Mi 14 ultra ise 36-37 civarında. fiyat farkını da göz önünde bulundurarak sizce hangisini tercih etmeliyim?
Bence yurtdışında kullanacaksan E-Sim destekli bir cihaz seç

Oyla:

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
41
mmuratfatih
Xiaomi 13 pro aktif kullandığım, 14 ultra ise kısa bir süre test ettiğim iki cihaz. İşlemci ve kamera özellikleri dışında farkları yok. Eğer kayıt derdim yok diyor ve Global modelini bulabilirseniz 13 proyu tavsiye ederim. Tasarım olarak ta kullanıma daha uygun. ( 14 Ultra'nın kamera çıkıntısı gerçekten sorunlu )
Eğer kamera özellikleri daha iyi olsun aradaki fiyat farkı benim için önemli değil derseniz de 14 ultra iyi bir tercih.
Not: Her iki cihazın da global modelini alın. Zira 14 Ultra'nın çin modelleri de var.

Oyla:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
287
Merhabalar,
Ben sizin yerinizde olsam, şu anki telefonumu kullanmaya devam ederim, almanya ya gittiğiniz de de, süper tarifler var, aylık tarife ile birlikte ceep telefonu hediye sayılır, misal Honor 200 Pro için tek seferlik sadece 94 € ve sonra aylık 9,99 € ödüyorsunuz , başka tarifeler de tabiki mevcut, gidince, araştırırsınız hepsini...bahsettiğim örneği aşaığda inceleyebilirsiniz

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

Oyla:
Üst Alt