Sohbet Mi 13 Pro vs Mi 13T vs Poco F5 Pro

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
13t de mi o sorun var pro da mı yoksa cihazın iki serisinde de mi bu sorun mevcut 😀

Ben genel olarak hep 13t pro için duyuyorum da
ikisindede aynı sorun var ama şans eseri ben yurtdışı aldım ama hiç bir sorun çıkmadı bende.

Security Developer

ᴍɪᴜɪ ᴍᴇᴍᴏʀʏ
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Đ₳Ɽ₭ ₩ØⱤⱠĐ
Cihazım
Xiaomi, Huawei
Meslek
Whatever
Konular
8

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Xiaomi 14 serisini bekleyin veya bekleyemiyorsanız Xiaomi 13 alın derim. Xiaomi 13T kullanıyorum, memnunum şahsen ama custom rom, recovery vs. olmaması yurtdışı cihazı dezavantajlı konuma koyuyor.

petran23

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
10
13 Pro direnç sıkıntısı var
13T kamera buğu sorunu var
Redmi/Poco marka telefon satın almayın kameraları ve yazılımı kötü ucuz fiyata işlemcisi ve ekranı ile kullanıcıları kendine çekiyor ama ucuz olduğu için yazılım güncellemelerine önem verilmiyor. Donanım kalitesi yani kullanılan parçalar üretim kalitesi o kadar kötüki hindistanlılar bile poco markası ile alay ediyor.
Bence hepsini boşverin xiaomi 14 alın global sürümü çıkış yapmak üzere biraz daha bekleyin derim.
Beklemesine bekleyelim de fiyatı çok tuzlu olacak onunda, fiyatta çok fazla uçmak istemiyorum 13 Ultraya bile 24-25k fiyat çekiyorlar şuan :/
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Xiaomi 14 serisini bekleyin veya bekleyemiyorsanız Xiaomi 13 alın derim. Xiaomi 13T kullanıyorum, memnunum şahsen ama custom rom, recovery vs. olmaması yurtdışı cihazı dezavantajlı konuma koyuyor.
14 serisinde Proda QHD+ ekran ama düz 14de FHD+ ekran, FHD almaya değer mi bilemedim açıkcası...
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

13 Pro direnç sıkıntısı var
13T kamera buğu sorunu var
Redmi/Poco marka telefon satın almayın kameraları ve yazılımı kötü ucuz fiyata işlemcisi ve ekranı ile kullanıcıları kendine çekiyor ama ucuz olduğu için yazılım güncellemelerine önem verilmiyor. Donanım kalitesi yani kullanılan parçalar üretim kalitesi o kadar kötüki hindistanlılar bile poco markası ile alay ediyor.
Bence hepsini boşverin xiaomi 14 alın global sürümü çıkış yapmak üzere biraz daha bekleyin derim.
Ayrıca sarı siteye baktığımda çin versiyonunu bile 30k üstünde satıyorlar yurtdışı global vers. geleceklerin bu fiyatın altında kalacağını pek sanmam. Vakit varken 13 Ultra alabilirim direk belki...

Son düzenleme:
Üst Alt