Yardım Mi 13 guncelemesi sonrasi donma isinma problemi

Hasansenersari

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi max2
Konular
6
Merhba arkadslar not 10 pro kullaniyorum 13 guncelemesinden sonra telefon isnmaya ve asiri kasmaya basladi ikinci alan kullaniyorum gecisler nerdeyse 10 sn suruyo bazen telefon kendi basina biseyler yapiyo. Sifirladim ama hicbisey degismedi basina gelen varmi boyle sorunlar

salih.qq

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
salih
Cihazım
mi 9 t pro
Konular
17
Note 10 pro bilgidin note 8 pro gibi illet bir model Xiaomi en kotu cihazlari diyebilirim bide IMEI repair yaparsan daha fazla sıkıntılar çıkıyor en iyisi 12.5.9 global sürüm kullanmanı tavsiye ederim

Hasansenersari

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi max2
Konular
6
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Note 10 pro bilgidin note 8 pro gibi illet bir model Xiaomi en kotu cihazlari diyebilirim bide IMEI repair yaparsan daha fazla sıkıntılar çıkıyor en iyisi 12.5.9 global sürüm kullanmanı tavsiye ederim
Eski surume done bilsem kesin donerdim birazdaha boyle kullanirsam zaten sinirden kiricam bu telefonu

salih.qq

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
salih
Cihazım
mi 9 t pro
Konular
17
OEM kilidin açıksa mi flah tool ile rom flah yapabilirsin , kapalı ise Xiaomi ye kilit açma isteği gönder 1 haftaya açılır sonra istediğin romu at

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Merhba arkadslar not 10 pro kullaniyorum 13 guncelemesinden sonra telefon isnmaya ve asiri kasmaya basladi ikinci alan kullaniyorum gecisler nerdeyse 10 sn suruyo bazen telefon kendi basina biseyler yapiyo. Sifirladim ama hicbisey degismedi basina gelen varmi boyle sorunlar
Bazı cihazlarda güncelleme sorun çıkartabiliyor. Mümkünse fastboot sürümünü indirip fastboot yükleme gerçekleştiriniz, gelen güncelleme ilk sürüm ise geri bildirimden başka yapabileceğiniz pek birşey bulunmuyor. Cihazda magisk yüklüyse memory management tarzı modüllerden destek alabilirsiniz.

Üst Alt