Yardım Mi 12t pro ses yankisi

restorarch

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Büşra
Cihazım
Mi 12t pro
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MİUİ 13.0.3 global
Telefon Modeli
Mi 12t pro
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Merhabalar, mi 12t pro cihazım var. Karşı taraf sesi yankılı duyuyor bu hem normal hem uygulamalar üzerinden konuşmalarda devamlı olarak yaşanıyor. Bu sorunu nasıl çözebiliriz ?

Mehmet 90

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet Emin
Cihazım
Poco X3 GT
Konular
52
Merhabalar, mi 12t pro cihazım var. Karşı taraf sesi yankılı duyuyor bu hem normal hem uygulamalar üzerinden konuşmalarda devamlı olarak yaşanıyor. Bu sorunu nasıl çözebiliriz ?
Aynı sorun bende de oluyor aynı cihazı kullanmıyorum ama Mobil veriyi kapattığın zaman düzeliyor aramada diğer uygulamalarda çözemiyorum

Oyla:

EmrahEsmer

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emrah Esmer
Cihazım
Note 8 pro
Konular
10
Bende 12 t pro kullanıyorum aynı sorun bende de yaşanıyor ama her aramada değil sadece kendi şebekemdeki birini arayınca oluyor. Volte armsından olma ihtimali olduğunu düşünüyorum

Oyla:

restorarch

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Büşra
Cihazım
Mi 12t pro
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Müşteri hizmetlerini aradığımda bir çok şikayet alindiginjn, aldığım yere telefonu teslim etmem gerektiğini söylediler. Aldığım yer ise teknik servise gönderileceğini, şayet sorun var derlerse değiştireceklerini belirtti. Peki bizden kaynaklı olmayan bu mağduriyet için hem bu süreçte ikame telefon sağlanmaması hem de teknik servisin görüşü olumsuz çıkarsa değiştiremeyiz denmesi xioami için görüşlerimi tamamıyla değiştirdi.

Oyla:

minhana

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Akif
Cihazım
12T PRO
Konular
1
Fastboot rom olan custom eu romu kullanıyorum aynı cihaz ve hiçbir sorun yok bende

Oyla:
Üst Alt