Yardım Mi 12T dosyalarıma erişemiyorum

KULLANICI_adı66

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Türk'üm
Cihazım
Mi 12T
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
HyperOS 1.0.9.0
Telefon Modeli
Mi 12T
Bootloader Kilidi
Kapalı
Dosya yöneticisindede zarchiver ede girsem böyle oluyor napmalıyım

Ekli dosyalar

• Screenshot_2024-06-03-22-22-13-567_ru.zdevs.zarchiver.jpg
    Screenshot_2024-06-03-22-22-13-567_ru.zdevs.zarchiver.jpg
    173,1 KB · Görüntüleme: 16
  • Screenshot_2024-06-03-22-21-45-671_com.mi.android.globalFileexplorer.jpg
    Screenshot_2024-06-03-22-21-45-671_com.mi.android.globalFileexplorer.jpg
    119,8 KB · Görüntüleme: 13

Reagle

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Reagle
Cihazım
Redmi Note 10S
Meslek
öğrenci
Konular
21
Android kısıtlamaları yüzünden Android/Data klasörlerine erişim sağlayamıyorsunuz. Ayarlar/Uygulamalar/Uygulamaları Yönet buraya gelin ve sağ üstten sistem uygulamaları göster seçeneğine tıklayın. Sonrasında arama butonuna dosyalar yazın. Resimde gördüğünüz uygulamayı bulacaksınız. Bu uygulamanın güncellemelerini kaldırıp cihazı yeniden başlatın ve tekrar girmek istediğiniz dosyaya gidin. Size kısmı erişip sağlamanız için izin vermenizi istiyecektir. İzinleri verip kullanabilirsiniz. Ama dediğim gibi kısmı bir erişim. Data klasöründe her şeyi yapamayacaksınız. Ek olarak bu yöntem kesin işe yarıyor mu bilmiyorum. Bu tür kısıtlamalarla uğraşmamak için root kullanıyorum. Zaten zarchiver de dosyalara erişim sağlamak için root istiyor.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2024-06-03-22-34-01-875_com.miui.securitycenter-edit.jpg
    Screenshot_2024-06-03-22-34-01-875_com.miui.securitycenter-edit.jpg
    300,2 KB · Görüntüleme: 6
Oyla:

KULLANICI_adı66

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Türk'üm
Cihazım
Mi 12T
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Android kısıtlamaları yüzünden Android/Data klasörlerine erişim sağlayamıyorsunuz. Ayarlar/Uygulamalar/Uygulamaları Yönet buraya gelin ve sağ üstten sistem uygulamaları göster seçeneğine tıklayın. Sonrasında arama butonuna dosyalar yazın. Resimde gördüğünüz uygulamayı bulacaksınız. Bu uygulamanın güncellemelerini kaldırıp cihazı yeniden başlatın ve tekrar girmek istediğiniz dosyaya gidin. Size kısmı erişip sağlamanız için izin vermenizi istiyecektir. İzinleri verip kullanabilirsiniz. Ama dediğim gibi kısmı bir erişim. Data klasöründe her şeyi yapamayacaksınız. Ek olarak bu yöntem kesin işe yarıyor mu bilmiyorum. Bu tür kısıtlamalarla uğraşmamak için root kullanıyorum. Zaten zarchiver de dosyalara erişim sağlamak için root istiyor.
Kk root u nasıl atabilirim tam bilmiyorumda

Oyla:

Reagle

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Reagle
Cihazım
Redmi Note 10S
Meslek
öğrenci
Konular
21
Kk root u nasıl atabilirim tam bilmiyorumda
Root atmak tehlikelidir ve cihazınızın garantisi varsa devre dışı birakabilir. İyice ne olduğunu araştırıp ona göre cihazınızı rootlayın. Kısaca bahsetmem gerekirse; root cihazınız da bulunan kısıtlamaları kaldırıyor ve indirdiğiniz root manager uygulamasına göre farklı özellikler elde edebiliyorsunuz. Kullanmasını bilene gayet kullanışlı bir çözüm. Fakat dediğim gibi cihaz da Garanti varsa garantiniz gidebilir. Root atarken cihazınız brick olabilir. Bazı banka uygulamaları veya telekominikasyon uygulamaları cihazınız da çalışmayabilir.

Oyla:
Üst Alt