Yardım Mi 11t

Hakansenturk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hakansenturk
Cihazım
Mi11t
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
12.05
Telefon Modeli
Mi 11t
Bootloader Kilidi
Açık
Selamlar arkadaşlar, mi 11t global aldım, IMEI atılmıştı, telefonu aldıktan birkaç gün sonra güncelleme geldi ve kendi indirdi, güncellemeyi indirdikten 3-4 gün sonra telefonu kapatıp açtığımda en altta kırmızı yazı ile "nv data is corrupdet" yazıyordu ve recovery menüsünden çıkmıyor(fastboot menüsüne geçebiliyorum ve üstteki kilit işareti açık gözüküyor) bunu nasıl düzeltebilirim? Çözüm bilen var mı?

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Bu Cihaza imei işleminden sonra güncelleme ve sıfırlama yapılırsa böyle olur zaten bu klasik senaryo.. Tamir yapılması gerekiyor uzaktan maliyetli bir işlemdir imei işlemini yapan yerle görüşün. Kendi imkanlarınızla çözebileceğiniz bir durum değil..

Oyla:

Hakansenturk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hakansenturk
Cihazım
Mi11t
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu Cihaza imei işleminden sonra güncelleme ve sıfırlama yapılırsa böyle olur zaten bu klasik senaryo.. Tamir yapılması gerekiyor uzaktan maliyetli bir işlemdir imei işlemini yapan yerle görüşün. Kendi imkanlarınızla çözebileceğiniz bir durum değil..
Yapan bi tanıdığınız var mı veya yapan birilerini tanıyan biri? Kime sorsam yok diyor

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Oyla:

Hakansenturk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hakansenturk
Cihazım
Mi11t
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Artvinde bayi yok istanbulda var gönderirseniz hallettiririz. Ama önce yaşadığınız yerde bir araştırın. son çare bulamazsanız tamiri mevcut yani cihaz çöp değil..
Burada bir telefoncu İstanbul'a yolladı ama adam yapamam deyip geri yollamış, varsa tanıdığınız biri iletişim adresi vermeniz mümkün mü?

Oyla:
Üst Alt