Yardım Mi 11t Sürekli Yeniden Başlama Sorunu

araknafobie

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
emre
Cihazım
mi 11t
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
global
Telefon Modeli
Mi 11t
Bootloader Kilidi
Açık
Arkadaşlar Merhaba ;
mi 11 t yurtdışı imei atılmış şeklinde kullandığım telefonum 1 haftadır sürekli yeniden başlamakta ve mi logosundan ileriye gitmemektedir .Cihazın bootlooder kilidi açık olup usb hata ayıklama seçeneğinin açıklığı hakkında fikir sahibi değilim. Cihaz telefoncuya donanım için gitti bir kaç parça değiştirilerek kontrol edildi fakat değişme olmadı. bunlar pil , alt port ve alt portu üste bağlayan film. Cihaz fastboot ve recovery moduna girmekte fakat reboot ve güvenli mod yaptığımda tekrar yine başa dönmekte ve cihaz mi logosunda kalmaktadır. mi pc suite kurdum fakat telefonu sadece data silme işlemi yaptırmaktadır.başka işlem yaptırmamaktadır.
Wipe datayı kullanmadım çünkü içinde önemli verilerim mevcut. verilere zarar vermeden atabileceğim format var mıdır? ya da esas önemli olan içindeki verileri almak için uygulayabileceğim bir işlem var mıdır ? yardımımıza ihtiyacım var şimdiden teşekkür ederim.

caglar104

Bosyaf
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
çağlar
Cihazım
Mi11t pro,Mi14
Konular
80
Stock rommu custom rommu yüklü?verilerim dediğiniz seyler nedir tam olarak ona göre bişe söylim?

Oyla:

araknafobie

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
emre
Cihazım
mi 11t
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Stock rommu custom rommu yüklü?verilerim dediğiniz seyler nedir tam olarak ona göre bişe söylim?
Hocam fotoğraf , video, ve pdf dokumanları var tam olarak hangi kapsama girmekte bilmiyorum.
Özür dilerim ama stock rom ve custom rom hakkında fikir sahibi değilim.

Oyla:

caglar104

Bosyaf
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
çağlar
Cihazım
Mi11t pro,Mi14
Konular
80
Cihazda twrp varmı?giriyormu?

Oyla:

caglar104

Bosyaf
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
çağlar
Cihazım
Mi11t pro,Mi14
Konular
80
İsterseniz özelden yazım.bi platformdan sesli sekılde konuşalım anlatayım neler yapabilirsiniz.daha saglıklı olur yada burdan anlatmaya calısayım

Oyla:
Üst Alt