Çözüldü Mi 11T pro pubg 90 fps ve parlaklık düşmesi

wiper30

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Şükrü
Cihazım
mi 11T Pro
Meslek
Güvenlij+PC vs..
Konular
55
Konu taşındı

Son düzenleme:

Muhammed6034

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
mi 9t
Konular
130
Evet arkadaşlar kesinlikle denedim ve 120 FPS alıyorum cihaz sıcaklığı 43 derece geçse bile cihaz FPS düşmüyor eğer cihazınız root varsa kesinlikle deneyin sadece bu cihaza modeli için değil bütün modeller için olur pubg oynuyorsanız veya başka bir oyun 120 FPS bu uygulama hallediyor bundan sonra cihazınız kasmaz ve donmaz android 11 yüklemeniz tavsiye ederim.daha önce MIUI 13 ve android 12 cihazı performans düşürüyordu ama şimdi gram kasma yok ve root yükledim bu uygulama sayesinde istediğim uygulayi 60 veya 120 FPS çekiyorum.bazıları game torbo ile milleti kandırıyor du kesinlikle deneyin olacaktır. Diğer telefun modelleri ekran kaç Hz destekliyorsa artık maxsimum aynı ayarda olacaktır
Arkadaşlar eğer deneyen varsa veya olursa lütfen yorum yapsın tşk.
Uygulama link
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
video linkini atarmısın

wiper30

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Şükrü
Cihazım
mi 11T Pro
Meslek
Güvenlij+PC vs..
Konular
55
Video çektim fakat kalite düşük oldu sildim video yakın zamanda Atacam

caglar104

Bosyaf
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
çağlar
Cihazım
mi6,mi11t pro
Konular
80
Sıcaklık arttıgında hala 120fps almak cok mantıklı değil amoled ekran zaten zarar verir

wiper30

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Şükrü
Cihazım
mi 11T Pro
Meslek
Güvenlij+PC vs..
Konular
55
Sıcaklık arttıgında hala 120fps almak cok mantıklı değil amoled ekran zaten zarar verir
Ve doğru söylüyorsunuz fakat amoled ekran sıcaklığa dayanıklı bir ekran sahip zaten örnek vermek gerekirse SD888 güçlü bir işlemci pubg aralıksız oynaşan ve hava yaz olsa en fazla batarya sıcaklığı 44 görür CPU sıcaklığı 50 olur bence fazla değil.sadece oyunlarda FPS kısıtlama yapıyor ve insan rahatsız oluyor o kadar para verip böyle pahalı bir cihaz FPS düşüş yaşamamalı lazım iPhone gibi sınır kısıtlama olmayacak.

caglar104

Bosyaf
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
çağlar
Cihazım
mi6,mi11t pro
Konular
80
Ve doğru söylüyorsunuz fakat amoled ekran sıcaklığa dayanıklı bir ekran sahip zaten örnek vermek gerekirse SD888 güçlü bir işlemci pubg aralıksız oynaşan ve hava yaz olsa en fazla batarya sıcaklığı 44 görür CPU sıcaklığı 50 olur bence fazla değil.sadece oyunlarda FPS kısıtlama yapıyor ve insan rahatsız oluyor o kadar para verip böyle pahalı bir cihaz FPS düşüş yaşamamalı lazım iPhone gibi sınır kısıtlama olmayacak.
Smarthertz bende denemiştim ama..ben gameturbodan oyunu seçip fps sini ayarlıyorum ve pubgden bende 120fps görüyorum (oyun 90fps versede:)

wiper30

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Şükrü
Cihazım
mi 11T Pro
Meslek
Güvenlij+PC vs..
Konular
55
Smarthertz bende denemiştim ama..ben gameturbodan oyunu seçip fps sini ayarlıyorum ve pubgden bende 120fps görüyorum (oyun 90fps versede:)
Game torbo doğru FPS gösteriyor çünkü daha önce bu cihaz 70 FPS geçmiyordu böyle bir ayar yaptım 110 FPS düşmüyor geliştiği seçenekler. 120 kare hızı açığın zaman aynı sonuç ama en büyük sıkıntı sıcaklık sıcaklık CPU düşmanı oyuzden FPS düşürüyor du şimdi düşmüyor

ekinox122

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eko
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Harekat Memuru
Konular
9
Game torbo doğru FPS gösteriyor çünkü daha önce bu cihaz 70 FPS geçmiyordu böyle bir ayar yaptım 110 FPS düşmüyor geliştiği seçenekler. 120 kare hızı açığın zaman aynı sonuç ama en büyük sıkıntı sıcaklık sıcaklık CPU düşmanı oyuzden FPS düşürüyor du şimdi düşmüyor
hocam bahsettiğiniz ayar nedjr

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
9
O gördüğünüz FPS değeri game turbo eklentisine ait.
Güncel game turbo sürümleri oyunun FPS değeri yerine kendi modülünün FPS değerini gösteriyor ve tamamı hatalı. O kısma aldırış etmeyin. Doğru FPS değeri için geliştirici seçeneklerindeki güç monitörü özelliğini kullanın.

Adolyer

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Poco F3
Konular
6
Pubg mobile en fazla 90 fps destekliyor bildiğim kadarı ile. Gameturbo nun göstergesinde bir yanlışlık var. 120 fps alamazsın Pubg de

Üst Alt