Yardım mi 11t pro hızlı şarj etmiyor

jqquintel

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ferhat
Cihazım
mi 11t pro
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI GLOBAL 13.0.10(SKDEUXM)
Telefon Modeli
mi 11t pro
Bootloader Kilidi
Kapalı
Merhabalar, mi 11t pro cihazımı 14 gün önce aldım ve bugüne kadar hiçbir sıkıntısı yoktu bugün şarja taktıktan sonra sanki kablo bozukmuş gibi sürekli sök tak yapıyor gibi şarj verip gücü kesiyordu bunu 4 5 kez yaptıktan sonra önce 120 watt hızlı şarj yazıyor sonra yavaş şarja dönüyor ve yavaş şarj etmeye devam ediyor problemi anlayamadım başka telefonlarda kabloyu denedim sorun yok gibi rom um 13.0.10 yardımınız için teşekkür ederim.

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
423
Merhabalar, mi 11t pro cihazımı 14 gün önce aldım ve bugüne kadar hiçbir sıkıntısı yoktu bugün şarja taktıktan sonra sanki kablo bozukmuş gibi sürekli sök tak yapıyor gibi şarj verip gücü kesiyordu bunu 4 5 kez yaptıktan sonra önce 120 watt hızlı şarj yazıyor sonra yavaş şarja dönüyor ve yavaş şarj etmeye devam ediyor problemi anlayamadım başka telefonlarda kabloyu denedim sorun yok gibi rom um 13.0.10 yardımınız için teşekkür ederim.
Bunun romla alakası olduğunu sanmıyorum. Farklı kablo ve adaptör ile denediyseniz ve yapıyorsa, adaptör yada kablo arızası demektir.

Oyla:

jqquintel

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ferhat
Cihazım
mi 11t pro
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bunun romla alakası olduğunu sanmıyorum. Farklı kablo ve adaptör ile denediyseniz ve yapıyorsa, adaptör yada kablo arızası demektir.
Kablo ve adaptörü sadece farklı cihazlarda deneme fırsatım oldu onlarda garip bir şekilde böyle şarj kesme gibi bir problem olmadı, değerli vaktinizi ayırdığınız için teşekkürler

Oyla:

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
423
Kablo ve adaptörü sadece farklı cihazlarda deneme fırsatım oldu onlarda garip bir şekilde böyle şarj kesme gibi bir problem olmadı, değerli vaktinizi ayırdığınız için teşekkürler
Rica ederim. Eğer sizin cihazda bu sorunu yaşatıyorsa, şarj soketinizle alakalı da olabilir. Bunu, dediğim gibi cihazınızda farklı adaptör ve kablo deneyerek test etmelisiniz.

Oyla:
Üst Alt