Soru Mi 11t hakkında bilgi almak istiyorum

Logan8877

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Cumhur
Cihazım
Note 10 pro
Konular
128
Arkadaşlar biliyorum telefon eski ve parasını hakketmiyor o parayla note 13 pro X5 veya 6 pro vs alınabiliyor, hepsinden haberim var.

Ama 11t serisi cidden içimde kalmış bir telefon, note 10 pro aldıktan birkaç ay sonra çıktı ve çıkar çıkmaz almak istedim lakin alamadım ama hala sıfır Türkiye garantili olarak satılıyor.

T pro almayacam 11 t alacam 128 veya 256 GB

Gelelim soruma, 11 t hyperos aldı mı?

Kronik bir sorunu var mı? Kronikten ziyade değişim vs gerektirecek ciddi bir problem olarak bir sorunu var mı?

Alırsam 4 sene kullanırım ortalama ve sonunda satmam öylece durur.

Dediğim gibi eski olabilir ederinin üzerinde olabilir hepsinin farkındayım bunu bilerek satın alacam.

Şuan note 10 pro da zerre kasma vs yok note 10 pro böyleyse 11t r iki tık daha iyidir diye düşünüyorum.

karya48

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
S24 Ultra
Konular
3
Arkadaşlar biliyorum telefon eski ve parasını hakketmiyor o parayla note 13 pro X5 veya 6 pro vs alınabiliyor, hepsinden haberim var.

Ama 11t serisi cidden içimde kalmış bir telefon, note 10 pro aldıktan birkaç ay sonra çıktı ve çıkar çıkmaz almak istedim lakin alamadım ama hala sıfır Türkiye garantili olarak satılıyor.

T pro almayacam 11 t alacam 128 veya 256 GB

Gelelim soruma, 11 t hyperos aldı mı?

Kronik bir sorunu var mı? Kronikten ziyade değişim vs gerektirecek ciddi bir problem olarak bir sorunu var mı?

Alırsam 4 sene kullanırım ortalama ve sonunda satmam öylece durur.

Dediğim gibi eski olabilir ederinin üzerinde olabilir hepsinin farkındayım bunu bilerek satın alacam.

Şuan note 10 pro da zerre kasma vs yok note 10 pro böyleyse 11t r iki tık daha iyidir diye düşünüyorum.

Kronik sorunu yok, hyper os aldı. Tek değiştirereceğin bataryası olur...

Logan8877

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Cumhur
Cihazım
Note 10 pro
Konular
128
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kronik sorunu yok, hyper os aldı. Tek değiştirereceğin bataryası olur...

Çok teşekkür ederim 11t 16-18.000₺ arası bu benim nazarımda kabul edeceğim fiyat lakin 11t pro 24-26.000₺ arası bu biraz fazla.

Esasen 11t pro 16-18.000₺ arası olmalıydı.

Konu kitlenebilir teşekkür ederim

Üst Alt