Çözüldü Mİ 11T dm verity corruption

akifsimsi_

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
akif
Cihazım
mi11t
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
miui global 14.0.3
Telefon Modeli
mi11t
Bootloader Kilidi
Kapalı
arkadaşlar cihazi android 13 e guncelledim batarya performansi rezalet oldu eski surume donmek icin mediatek hizli bl kilidi acmayi denedim cihaz dm verity corruption hatasi veriyor ve mi kilit acma basvurusu yapsamda kabul etmiyor lütfen yardımcı olun bl kilidini acamiyorum

Çözüm
imei atılmamış yurtdışı cihazmıydı yoksa türkiye cihazımı?
yok hocam imei falan atilmadi sadece sürüm düşürecektim sorunu çözdüm çözemeyen arkadaşlar var ise çözümü gayet basit cmd acip fastboot oem cdms komutunu girin (adb üzerinden) yüklü olduğunu varsayıyorum konu kilitlenebilir hiç bir arkadaşta hizli kilit acmayi denemesin mi kilit acmayla sure beklemeden acti benim cihaz

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8

Oyla:

akifsimsi_

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
akif
Cihazım
mi11t
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yok hocam imei falan atilmadi sadece sürüm düşürecektim sorunu çözdüm çözemeyen arkadaşlar var ise çözümü gayet basit cmd acip fastboot oem cdms komutunu girin (adb üzerinden) yüklü olduğunu varsayıyorum konu kilitlenebilir hiç bir arkadaşta hizli kilit acmayi denemesin mi kilit acmayla sure beklemeden acti benim cihaz

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-02-10-09-03-36-935_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2023-02-10-09-03-36-935_com.android.settings.jpg
    299,9 KB · Görüntüleme: 35
Oyla: Çözüm

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Geçmiş olsun Ama söylediğiniz yöntem her zaman her cihazda işe yaramayabiliyor. Bazı modellerde vbmeta.img yüklemek, bazı modellerde fastboot oem cdms komutu ile düzelirken bazı modellerde ise tüm bölümlerin temizlenip yazılım+imei atılmasıyla düzeliyor.

Ama verdiğiniz genel uyarıda haklısınız.. beklemeden bootloader açma uygulamaları cihazın yazılımsal sistemine zarar veriyor. Özellikle yeni model mtk cihazlarda kesinlikle kullanmamak gerekli. Türkiye cihazı ise hiç kullanmamak gerekli..

Oyla:

akifsimsi_

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
akif
Cihazım
mi11t
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Geçmiş olsun Ama söylediğiniz yöntem her zaman her cihazda işe yaramayabiliyor. Bazı modellerde vbmeta.img yüklemek, bazı modellerde fastboot oem cdms komutu ile düzelirken bazı modellerde ise tüm bölümlerin temizlenip yazılım+imei atılmasıyla düzeliyor.

Ama verdiğiniz genel uyarıda haklısınız.. beklemeden bootloader açma uygulamaları cihazın yazılımsal sistemine zarar veriyor. Özellikle yeni model mtk cihazlarda kesinlikle kullanmamak gerekli. Türkiye cihazı ise hiç kullanmamak gerekli..
evet hocam her cihaz için diyorlar fakat kesinlikle araştırmak lazım mi11t için geçerliydi söylediklerim diğer cihazlar hakkında bilgim yok malesef bir kaç yerde gördüm dediğiniz gibi senaryo

Oyla:

cimitless

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ömer
Cihazım
mi11t
Konular
0
evet hocam her cihaz için diyorlar fakat kesinlikle araştırmak lazım mi11t için geçerliydi söylediklerim diğer cihazlar hakkında bilgim yok malesef bir kaç yerde gördüm dediğiniz gibi senaryo
hocam selamlar benim mi11t cihazının bl kilidi kapalı ime'ilerin 2side süresi geçti bl kilidi açık değil benim cıhazda sim kart takıp açın diyor ayarlardan açmayı denediğimde siz nasıl açtınız yardımcı olma şansınız varmı ?

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
hocam selamlar benim mi11t cihazının bl kilidi kapalı ime'ilerin 2side süresi geçti bl kilidi açık değil benim cıhazda sim kart takıp açın diyor ayarlardan açmayı denediğimde siz nasıl açtınız yardımcı olma şansınız varmı ?
imei atılması için mi açmak istiyorsunuz?

Oyla:
Üst Alt