Yardım Mi 11 ultra sorunları

Serdaraaydn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serdar
Cihazım
Mi note 10
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Mi 11
Telefon Modeli
Mi 11 ultra
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Merhaba,
Mi 11 ultra almayı düşünüyorum. Cihaz yurt dışı ve global olarak gelmediği söyleniyor. Bu sebeple banka uygulamaları hata veriyormuş. Bunla ilgili bir çözüm varmı. Cihaz hoşuma gitti ancak mobil bankacılık ile gün içinde çok fazla işim olduğundan kafamı karıştırdı

alierdi41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali Erdi
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
İtfaiyeci
Konular
50
Hocam global cihaz var öncelikle burdan başlayım , banka uygulamalarında ise sadece akbank ve teb sıkıntı çıkıyordu teb kullanmadığım dan bilmiyorum ama akbankta sıkıntı var idi bu sıkıntıda arka ekrandan dolayı oluyordu akbank asistan ile işlemler yapılabiliyordu ama dün gelen günceleme ile bu sorun çözüldü normal şekilde kullanılıyor artık.
Vakıfbank, işbankası, Finansbank,en para, garanti ve ziraat bankasında herhangi bir sıkıntı yok hepsini aktif kullanıyorum

Oyla:

CHARRİNS

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EMRE
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
16
garanti işbankası yapıkredi hiç bir problem yaşamadım diğer bankalarda olan problem de çözümsüz değil basit problemler almama sebebin banka uygulamaları olmasın başka sebep arıyabilirsin

Oyla:

Serdaraaydn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serdar
Cihazım
Mi note 10
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam global cihaz var öncelikle burdan başlayım , banka uygulamalarında ise sadece akbank ve teb sıkıntı çıkıyordu teb kullanmadığım dan bilmiyorum ama akbankta sıkıntı var idi bu sıkıntıda arka ekrandan dolayı oluyordu akbank asistan ile işlemler yapılabiliyordu ama dün gelen günceleme ile bu sorun çözüldü normal şekilde kullanılıyor artık.
Vakıfbank, işbankası, Finansbank,en para, garanti ve ziraat bankasında herhangi bir sıkıntı yok hepsini aktif kullanıyorum
Peki cihazınız global mı? Çin versiyonlarında da sorun düzeldi mi yaklaşık 7- 8 satıcıya sordum yurt dışı global olmadığını söyledi

Oyla:

mesutc4

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mesut
Cihazım
Mi 11 Ultra
Meslek
Öğrenci
Konular
15
Peki cihazınız global mı? Çin versiyonlarında da sorun düzeldi mi yaklaşık 7- 8 satıcıya sordum yurt dışı global olmadığını söyledi
Cihazım global değil ama hiçbir banka uygulamasında sıkıntı yaşamadım, 6-7 aydır kullanıyorum. Bütün bankaları kullandım, hiçbirinde sorun yaşamadım. Sorun yaşayanlar direnci işi düzgün olmayan kişilere yaptırmışlar

Oyla:
Üst Alt