Yardım Mi 11 ultra pubg 90 fps sorunu

Tolga3442

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed tol
Cihazım
Mi 9
Konular
14
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
13.0.6
Telefon Modeli
Mi 11 ultra
Bootloader Kilidi
Açık
Merhaba arkadaşlar pubg mobil oynuyorum ve hala araştırmakta olup öğrenmeye çalışıyorum bu 90 fps sorununu nasıl çözebiliriz bilgisi olan veya şu rom ile çözülür diyen varmı eu rom yükleyeceğim fakat ondada aynıdır diye düşünüyorum rootlamak istemiyorum çünkü banka uygulamalarında sorun çıkıyor tavsiye önerilenirinizi bekliyorum değerli arkadaşlarım
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Merhaba arkadaşlar pubg mobil oynuyorum ve hala araştırmakta olup öğrenmeye çalışıyorum bu 90 fps sorununu nasıl çözebiliriz bilgisi olan veya şu rom ile çözülür diyen varmı eu rom yükleyeceğim fakat ondada aynıdır diye düşünüyorum rootlamak istemiyorum çünkü banka uygulamalarında sorun çıkıyor tavsiye önerilenirinizi bekliyorum değerli arkadaşlarım
Hocam sd888 işlemciler fazla ısınma yaptığı için ilk çıkışta sunulan 90 FPS desteği sonradan ghost screen cihazın kendini çok ısınıp korumaya alması durumundan kaynaklı kapatıldı maksimum 60fps çektiler ki oyuncular sorun yaşamasın diye.
90 FPS açarsınız yama uygulamalar ile ancak cihazınıza Zarar verebilir ve bunun maliyeti yüksek olur.
Pubg 60 FPS de bile olsa güzel oynanıyor bu yüzden riske girmeyin derim.
Önceki serilerde işlemci fazla ısınmadigi için hala 90 FPS desteği veriyor benim cihazım yeni seri neden 90 FPS desteği vermiyor sorunuza bu şekilde yanıt vermek istedim artık tercih sizin hangi Roma geçerseniz geçin. Pubg mobile cihazı 11 ultra algıladıkca direk olarak kendisi 90 FPS vermez haricî uygulamalar kullanmanız gerekir ban atarlar veya atmazlar orasını bilemem

Oyla:

Tolga3442

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed tol
Cihazım
Mi 9
Konular
14
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam sd888 işlemciler fazla ısınma yaptığı için ilk çıkışta sunulan 90 FPS desteği sonradan ghost screen cihazın kendini çok ısınıp korumaya alması durumundan kaynaklı kapatıldı maksimum 60fps çektiler ki oyuncular sorun yaşamasın diye.
90 FPS açarsınız yama uygulamalar ile ancak cihazınıza Zarar verebilir ve bunun maliyeti yüksek olur.
Pubg 60 FPS de bile olsa güzel oynanıyor bu yüzden riske girmeyin derim.
Önceki serilerde işlemci fazla ısınmadigi için hala 90 FPS desteği veriyor benim cihazım yeni seri neden 90 FPS desteği vermiyor sorunuza bu şekilde yanıt vermek istedim artık tercih sizin hangi Roma geçerseniz geçin. Pubg mobile cihazı 11 ultra algıladıkca direk olarak kendisi 90 FPS vermez haricî uygulamalar kullanmanız gerekir ban atarlar veya atmazlar orasını bilemem
Teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için

Oyla:

halanze56

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi 10 ultra
Konular
8
Set edit ile videoda yaptığımı yap o şekilde oyuna gir her oyuna girdiğinde bu şekilde yaparsan 90 fps alırsın

Ekli dosyalar

• Screenrecorder-2023-02-07-23-38-26-402.mp4
    9 MB · Görüntüleme: 29
Oyla:

Ahmettahzen21

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi10tpro
Konular
7
Kardeşim eu 12.5.4 sürümü ile 90 fps veriyor ben güncelleyip 14.6.0 yaptım pişman oldum 🥹

Oyla:
Üst Alt