Yardım mi 11 ultra miui 14

Yunuskoc08061980

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yunus Koç
Cihazım
Mi 11 ultra
Konular
1
selamlar mi 11 ultra cihazıma bi yazılımcıda 14 eru room attırdım cihazda kasma ve donmalar oldu bu romu nasıl kaldıra bilirim eski orjinaline nasıl getirebilirim lütfen yardımcı olurmusunuz

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
selamlar mi 11 ultra cihazıma bi yazılımcıda 14 eru room attırdım cihazda kasma ve donmalar oldu bu romu nasıl kaldıra bilirim eski orjinaline nasıl getirebilirim lütfen yardımcı olurmusunuz
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
Videoda tüm ayrıntılar var videoyu izlerken sadece rom dosyası aşağıdaki linkteki romu indirip kullanın yani talimatları videodaki gibi yaparken cihazına aşağıdaki linkten inen romu kurun ve ayrıntılı şekilde izleyin clean all seçeneğini unutmayın videoda ne olduğunu göreceksiniz

Yunuskoc08061980

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yunus Koç
Cihazım
Mi 11 ultra
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
Videoda tüm ayrıntılar var videoyu izlerken sadece rom dosyası aşağıdaki linkteki romu indirip kullanın yani talimatları videodaki gibi yaparken cihazına aşağıdaki linkten inen romu kurun ve ayrıntılı şekilde izleyin clean all seçeneğini unutmayın videoda ne olduğunu göreceksiniz

teşekkür ederim ama mi flash hata veriyor indirdim sürücüleri kur diyorum bekleyin diyor ama hiç bir işlem yapmıyor

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
teşekkür ederim ama mi flash hata veriyor indirdim sürücüleri kur diyorum bekleyin diyor ama hiç bir işlem yapmıyor
Drivelari manuel olarak kurun sonrasında pcyi yeniden başlatıp videoyu izleyerek diğer işlemleri uygulayın

Kadersiz144

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Bayrm
Cihazım
Mi 11 ultra
Konular
12
MIUI 14 ultra için yada sayfalara düşmedi stabil rom olarak nerden yuklediniz

Bir Acayip Adam

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Kayıp
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
10
MIUI 14 ultra için yada sayfalara düşmedi stabil rom olarak nerden yuklediniz
Çin romunun miuieu ekibi tarafından düzenlenmiş hali arkadaşın yüklediği miui 14 olarak sadece çin romu var globale daha gelmedi gelince burada paylaşırlar

Üst Alt