Rom Mi 11 ultra miu 13 rom

Kadersiz144

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Bayrm
Cihazım
Mi 11 ultra
Konular
14
Arkadaşlar telefonu 12 den 13 e guncelledim dondu telefoncu 13 lerde sıkıntı var güncellemeleri geri çektiler dedi bu durumu yaşayan varmı 12.5 da kaldım. Cihaz mi 11 ultra

CHARRİNS

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EMRE
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
16
Arkadaşlar telefonu 12 den 13 e guncelledim dondu telefoncu 13 lerde sıkıntı var güncellemeleri geri çektiler dedi bu durumu yaşayan varmı 12.5 da kaldım. Cihaz mi 11 ultra
Sıkıntısız kullanıyorum 2 haftadır
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Kadersiz144

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Bayrm
Cihazım
Mi 11 ultra
Konular
14
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sıkıntısız kullanıyorum 2 haftadır
Sistem otomatik mi güncelledi fastboot dan mi güncellediniz. Birde pil yüzdesi ne baktınız mı hiç anormal bir durum varmi ekranın pil yemesi gibi yada hücre bekleme

CHARRİNS

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EMRE
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
16
Sistem otomatik mi güncelledi fastboot dan mi güncellediniz. Birde pil yüzdesi ne baktınız mı hiç anormal bir durum varmi ekranın pil yemesi gibi yada hücre bekleme
13.0.3 e fastboottan yükledim sonra 13.0.5 geldi onuda direk gumcelledim bir sorun yok ama şarjdan bende çok memnun değilim ama 120 Hz kullanıyorum zaten normal gibi 6 saat ekran süresi alıyorum internete istisnasız heran bağlı boşta beklerken de sabaha kadar wifi bağlı yine %5 gidiyor şarj

Kadersiz144

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Bayrm
Cihazım
Mi 11 ultra
Konular
14
Anladım ben 12 den 13 e sistem uzerinden geçerken cihaz çöktü fastboota aldı kendisini telefoncu 13 sıkıntılı dedi korkuyorum tekrar güncelleme yapmaya çünkü bilirim sesi yok MIUI 12 de bana bildirim sedi lazım onda 13 de aktif ondan sordum ama 13 de bi sarj problemi var gibi öncesinde de benim 13 di bilerek 12 ye geçtim o yüzden ekran ve hücre bekleme çok şarj yiyor

CHARRİNS

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EMRE
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
16
Anladım ben 12 den 13 e sistem uzerinden geçerken cihaz çöktü fastboota aldı kendisini telefoncu 13 sıkıntılı dedi korkuyorum tekrar güncelleme yapmaya çünkü bilirim sesi yok MIUI 12 de bana bildirim sedi lazım onda 13 de aktif ondan sordum ama 13 de bi sarj problemi var gibi öncesinde de benim 13 di bilerek 12 ye geçtim o yüzden ekran ve hücre bekleme çok şarj yiyor
Ekran süresi ne kadar alıyorsun

Kadersiz144

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Bayrm
Cihazım
Mi 11 ultra
Konular
14
Ekran süresi ne kadar alıyorsun
Saat bazlı değil ama her iki romuda kullandığım için 12.5 daha iyidi ancak blrkac gün önce 12.5 un son güncellemesini yaptım yanlışlıkla ekran yine artmaya başladı bu sebepten dolayı 13 e güncellemek istiyorum yanlız yine cihaz çöker diye korkuyorum fastboot u da çok iyi bilmediğim için her defasında telefonculara para vermek de istemiyorum ama bakalım birkaç güne 13 yaparım bende

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-12-14-13-22-58-080_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2022-12-14-13-22-58-080_com.miui.securitycenter.jpg
    247,3 KB · Görüntüleme: 16

CHARRİNS

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EMRE
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
16
Saat bazlı değil ama her iki romuda kullandığım için 12.5 daha iyidi ancak blrkac gün önce 12.5 un son güncellemesini yaptım yanlışlıkla ekran yine artmaya başladı bu sebepten dolayı 13 e güncellemek istiyorum yanlız yine cihaz çöker diye korkuyorum fastboot u da çok iyi bilmediğim için her defasında telefonculara para vermek de istemiyorum ama bakalım birkaç güne 13 yaparım bende
Arada hiç şarja takmadıysan bu şarj yüzden ekran süresi gayet iyi ben %50 ye düşmüş oluyor 3 saat ekran süresinde tabi hiç pil tasarrufu açmıyorum

Kadersiz144

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Bayrm
Cihazım
Mi 11 ultra
Konular
14
Arada hiç şarja takmadıysan bu şarj yüzden ekran süresi gayet iyi ben %50 ye düşmüş oluyor 3 saat ekran süresinde tabi hiç pil tasarrufu açmıyor

Arada hiç şarja takmadıysan bu şarj yüzden ekran süresi gayet iyi ben %50 ye düşmüş oluyor 3 saat ekran süresinde tabi hiç pil tasarrufu açmıyorum
Pil tasarrufu el alışkanlığı birde 60 Hz de kullanıyorum ben belki onun etkileri olabilir gecenden takttim son Halide bu şekilde

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Pil tasarrufu el alışkanlığı birde 60 Hz de kullanıyorum ben belki onun etkileri olabilir gecenden takttim son Halide bu şekilde
Birde dediğim gibi 12.5 in son paketini yanlışlıkla guncelledim için böyle oldu yoksa ekran şarj oranı çok stabildi güncelleme sonrası ekran çok şarj yemeye başladı şimdi nerden rom bulup nasıl yüklerim bilmiyorum tekrardan 12.5 in ilk paketini

CHARRİNS

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EMRE
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
16

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Birde dediğim gibi 12.5 in son paketini yanlışlıkla guncelledim için böyle oldu yoksa ekran şarj oranı çok stabildi güncelleme sonrası ekran çok şarj yemeye başladı şimdi nerden rom bulup nasıl yüklerim bilmiyorum tekrardan 12.5 in ilk paketini
eğer bu kadar farkedecekse ben geçebilirim aslında ama sen 60 hz ve güç tasrrufu acık kullanıdıgın için büyük ihtimalle böyle veriyor süreyi bu bende suan hiç 120 hz altına inme tarftarı değilim sadece rom bu kadar etkilemez büyük ihtimalle eğerki 12 de kullanıp böyle 7 saat üstü ekran süresi alan arkadaşlarda var ise yazsınlar o zaman üşenmeden geçerim 12.5 e çünki telefonu direk 13 le kullanmaya başladım

Üst Alt