Tavsiye Mi 11 Ultra mı almalıyım yoksa Mi 13 mü?

bond07

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Selahattin
Cihazım
Poco x3 NFC
Konular
1
Fiyat olarak aralarında 2-3 bin TL felan fark var. Mi 11 Ultra hep merak ettiğim bir cihaz olmuştur. Ancak işlemci olarak geride kalıyor biraz. Oyun oynayan birisi değilim kamera odaklı almayı düşünüyorum ama yurt dışı alacağım için uzun süre götürsün de istiyorum. Kararsız kaldım. Başka Xiaomi cihaz önerilerine de açığım. 15.000 TL ye kadar.

spawn1321

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 10 ULTRA
Konular
48
11 ultra işlemci yönünden gerçekten sıkıntılı bir cihaz , 13 ise şuan için kayıt olmayan bir cihaz ki olsa bile cihazınizin anakartina müdahale edilerek direnç ile kayıt olur ki o da kayıt çıkarsa.

bond07

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Selahattin
Cihazım
Poco x3 NFC
Konular
1
13 e kayıt çıkmış galiba alacağım adam kaydedip bir yıl içinde sıkıntı olursa değiştiririz diyor. Güvenilir bir satıcı tanıyorum kendisini.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

11 ultra işlemci yönünden gerçekten sıkıntılı bir cihaz , 13 ise şuan için kayıt olmayan bir cihaz ki olsa bile cihazınizin anakartina müdahale edilerek direnç ile kayıt olur ki o da kayıt çıkarsa.
Mi 12S nasıldır peki onun fiyatı biraz uçuk ama alabilirim belki

spawn1321

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 10 ULTRA
Konular
48
13 e kayıt çıkmış galiba alacağım adam kaydedip bir yıl içinde sıkıntı olursa değiştiririz diyor. Güvenilir bir satıcı tanıyorum kendisini.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Mi 12S nasıldır peki onun fiyatı biraz uçuk ama alabilirim belki
12s için direnç kaydı mevcut ama o kadar parayı anakartina müdahale edilmiş bir cihaza vermek ne kadar mantıklı ben bilemem cihaz olarak güzel ama direnç işi bozuyor.

bond07

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Selahattin
Cihazım
Poco x3 NFC
Konular
1
12s için direnç kaydı mevcut ama o kadar parayı anakartina müdahale edilmiş bir cihaza vermek ne kadar mantıklı ben bilemem cihaz olarak güzel ama direnç işi bozuyor.
Anladım yarın bakayım bi duruma göre o zaman ya
Haklısınız ama eşdeğer telefon fiyatları da malum iki kat fark var arada rahat kullanmak için de mecbur direnç gerekiyor ne yazık ki.

Üst Alt