Soru Mi 11 Ultra İmei Kayıt Gelecek mi? (yazılım ile)

firatkilinc7

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fırat KILINÇ
Cihazım
Mi 11 Ultra
Meslek
Yazılım Mühendisi
Konular
5
Gümrük kayıt işlemi yılbaşında zamlandi yanlış bilmiyorsam 6.000₺ civarı gitmesi gelmesi derken bayağı pahalıya geliyor
Evet ben 2022 de gümrük kayıt yaptırarak aldım. Şimdi gümrük kayıt mantıksız gibi. Cihazı açtıracağınız yerin önemi çok büyük bu işte. Temkinli olmakta fayda var.

gokhn89

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
gökhan
Cihazım
mi11 ultra
Konular
3
Merhabalar ben de numarayı alabilir miyim?

faruk57

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
2
Cihazım
Mi11 ultra
Konular
0
Merhabalar. Aslında başlıkta belirtiğim gibi yazılım ile imei kayıt gelecek mi sizce?
Epey karşılaştırma sitesinde bir arkadaş yazılım ile 2 IMEI de atılıyor yazmış doğrumu bilmiyorum 1hafta önce yazmış

serkanguzel

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Mi Max
Meslek
Emekli
Konular
15
2021 yılında çıkan, Snapdragon 888 işlemcili telefon. Yazılımla imei kaydı yapılabileceğini sanmıyorum.

Belki birileri bir çaresini bulmuş da olabilir diye ihtiyat payı bırakmak isterim. Ancak çok zor.

Yazılımla çaresi bulunduysa, bütün qualcomm işlemcili cihazlara gün doğdu demektir.

figo83alex

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
0
2021 yılında çıkan, Snapdragon 888 işlemcili telefon. Yazılımla imei kaydı yapılabileceğini sanmıyorum.

Belki birileri bir çaresini bulmuş da olabilir diye ihtiyat payı bırakmak isterim. Ancak çok zor.

Yazılımla çaresi bulunduysa, bütün qualcomm işlemcili cihazlara gün doğdu demektir.
server la kayıt diye birşey var sanırım. Fakat yapıldıktan sonra güncelleme yapamıyorsun diye biliyorum.

Üst Alt