Yardım Mi 11 ultra globalden EU ya geçmek mantıklı mı?

Dj_MeRo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
OnePlus 3t
Meslek
Bilgisayar Teknikeri
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global 13.0.6 Kararlı
Telefon Modeli
Mi 11 Ultra
Bootloader Kilidi
Açık
Merhabalar arkadaşlar,

Mi 11 Ultra global yüklü telefonumuz var, direnç atılmamış kayıtsız, telefonda netflix yüklenemiyor, bizim buna eu sürüm mü yüklememiz lazım? şayet yüklersek direnç vs. işler sıkıntıya girer mi? telefonun şu anda bootloader kilidi açık durumda, eu rom atınca o kapanır mı? yardımcı olursanız sevinirim.

KinZhuLL

🇹🇷
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
12S Ultra
Konular
7
Direnç atılmış 11 ultra kullanıyorum eu rom yüklü 13.0.12 eu cihazınızı menü içerisinden sifirlamayin rom atarken IMEI gitmiyor ( ben bu şekilde yükledim ) rom custom olduğu için L1 sertifikası var play store sertifikalı göründüğü için Netflix mağazadan indirilebilir oluyor

Oyla:

Kadersiz144

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Bayrm
Cihazım
Mi 11 ultra
Konular
12
Direnç atılmış 11 ultra kullanıyorum eu rom yüklü 13.0.12 eu cihazınızı menü içerisinden sifirlamayin rom atarken IMEI gitmiyor ( ben bu şekilde yükledim ) rom custom olduğu için L1 sertifikası var play store sertifikalı göründüğü için Netflix mağazadan indirilebilir oluyor
eu rom da play store netflix varmı. varsa rom nasıl memnunmusunuz. pil konusu nasıl uzun süreli kullanım ekran resmi alabilirmiyiz pil performansı :)

Oyla:

KinZhuLL

🇹🇷
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
12S Ultra
Konular
7
eu rom da play store netflix varmı. varsa rom nasıl memnunmusunuz. pil konusu nasıl uzun süreli kullanım ekran resmi alabilirmiyiz pil performansı :)
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Evet mağazada cihaz sertifikalı görünüyor ve Netflix indirebiliyorsunuz şarj olayı bende karışık biraz normal şartlarda yoğun Facebook Instagram ve tarayıcı kullanıyorum günlük 1,2 dizi bölümü izlerim netflixten ama tam bir standart kullanım olmuyor çanta taşırım yanımda bu sebeple adaptör hep yanımda en kotu bir yemek molasında bile zaten tamamen doluyor o yüzden pile hiç takilmiyorum rom globalden sonra harika geldi en sevdiğim kısımlar otomatik görüşme ses kaydı yapması ve sizi arayan kişinin rehberdeki resmini tam ekran yapması (araç kullanirken odağınızı bozmadan kimin aradigini görüyorsunuz)

Oyla:

Kadersiz144

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Bayrm
Cihazım
Mi 11 ultra
Konular
12
malesef mıu 13 de ekran şarj oranı gerçekten kötü 12.5 mumla arar gibiyim umarım 14. de bu problem çıkmaz

Oyla:
Üst Alt