Yardım Mi 11 Ultra CN Yeni Cihaz Aldım BL Kilidi Açamıyorum

sileci0149

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Redmi note 8 pr
Konular
1
BT KİLİDİMİ AÇMAK İÇİN Mİ HESABIMA TELEFONDAN GİRİŞ YAPTIM GELEŞTİRİCİ SEÇENEKLERİNİ AÇIP CİHAZ EKLE BÖLÜMÜNE BASTIGIMDA you are unlocking a special device which should do with special permission BU HATAYI VERİYOR YARDIM EDE BİLİRSENİZ MİNNETAR KALIRIM CİHAZ CİN SÜRÜMÜ TÜRKÇE DİL DESTEĞİ YOK

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
BT KİLİDİMİ AÇMAK İÇİN Mİ HESABIMA TELEFONDAN GİRİŞ YAPTIM GELEŞTİRİCİ SEÇENEKLERİNİ AÇIP CİHAZ EKLE BÖLÜMÜNE BASTIGIMDA you are unlocking a special device which should do with special permission BU HATAYI VERİYOR YARDIM EDE BİLİRSENİZ MİNNETAR KALIRIM CİHAZ CİN SÜRÜMÜ TÜRKÇE DİL DESTEĞİ YOK
İlk olarak cihazınız hayırlı olsun, güle güle kullanın, ikinci olarak mesajınızı lütfen düzenleyin, büyük harfle mesaj yazılması forum kurallarımız gereği yasaktır, üçüncü olarak aşağıdaki konudan destek almaya çalışın

sileci0149

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Redmi note 8 pr
Konular
1
İlk olarak cihazınız hayırlı olsun, güle güle kullanın, ikinci olarak mesajınızı lütfen düzenleyin, büyük harfle mesaj yazılması forum kurallarımız gereği yasaktır, üçüncü olarak aşağıdaki konudan destek almaya çalışın
Hocam öncelikle çok özür diliyorum gece yazdım farkında değildim sabaha kadar bunun araştırmasını yaptım bir sonuc bulamadım belirtiginiz konudada çözümü mevcut değil teşekkür ederim

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
Hocam öncelikle çok özür diliyorum gece yazdım farkında değildim sabaha kadar bunun araştırmasını yaptım bir sonuc bulamadım belirtiginiz konudada çözümü mevcut değil teşekkür ederim
Estağfurullah hocam.

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
17
Cihaza daha önce edl modda yazılım yüklenmiş sanırım. Yapan kişiyi tanıyorsanız tekrardan düzgünce yapmasını söyleyin :)

sileci0149

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Redmi note 8 pr
Konular
1
Cihaza daha önce edl modda yazılım yüklenmiş sanırım. Yapan kişiyi tanıyorsanız tekrardan düzgünce yapmasını söyleyin :)
İnanin cihazi 2 el aldım bilgim yok canım cok sıkıldı bu hatadan kaynaklı nasıl yapacağım onuda bilmiyorum şuan 😕

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
17
İnanin cihazi 2 el aldım bilgim yok canım cok sıkıldı bu hatadan kaynaklı nasıl yapacağım onuda bilmiyorum şuan 😕

Buradan ücretli destek alabilirsiniz.

lord219

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Albatros
Cihazım
Mi 11 ULTRA
Meslek
Yazilim Muhendisi
Konular
6
Internetten yazilanlara gore daha once bir cihazin Bootloader kismi unbrick servisi veren biri tarafindan kapatilmissa, sizin normal hesabinizla acmaniz mumkun degil. Muhtemelen yine unbrick servisi veren birilerini acmasi gerekecek.

AdeLa

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ender
Cihazım
iPhone 14 Pro
Meslek
Teknik Servis
Konular
22
Direk çözümü yazayım;
İmei repair yapmak için, cihazın sökülüp direnç işlemi görmesi gerekiyor.
Bu direnç işleminden sonra hem bootloader sorunu olan special device sorunu çözülüyor, hemde imei repair yapılıyor.
Kısaca cihaza direnç işlemi yaptırmalısınız.
Bunun dışında çözüm yok.

Üst Alt