Yardım Mi 11 Lite serisi için yardım

eeryucel

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erkan Eryüce
Cihazım
Mi 8 se
Meslek
Güvenlik
Konular
13
Arkadaşlar herkese hayırlı günler. Mi 8 se cihazım kırıldığı için bu seriden bir model almak istiyorum ama çok çeşit var oyun oynayan birisi değilim siz ne tavsiye edersiniz ? 5g ve 5g ne modeline ımeı atılmıyor diyor sadece 4g modeline mi ımeı atılıyor yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

TacoNikky

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taco
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
App Dev/Tech
Konular
7
Maalesef sadece 4g'ye kimlik atılıyor hocam. Oysaki 5g ve 5g ne daha güçlü, kamerası bir tık daha iyi ve fiyatı daha düşük :(
Ben de bakınıp duruyorum 11 lite 4g almaya da elim varmıyor. Hem parmak izi bozuluyor hem kimlik işlemini yapınca kameranın gece modu :(

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Ben mi 10 t öneririm hocam sıfır sıkıntı herşey çalışmakta 5g dahil ama pro sıkıntılı kamera konusunda fiyatı Bir tık yüksek olabilir lite göre ama

eeryucel

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erkan Eryüce
Cihazım
Mi 8 se
Meslek
Güvenlik
Konular
13
Maalesef sadece 4g'ye kimlik atılıyor hocam. Oysaki 5g ve 5g ne daha güçlü, kamerası bir tık daha iyi ve fiyatı daha düşük :(
Ben de bakınıp duruyorum 11 lite 4g almaya da elim varmıyor. Hem parmak izi bozuluyor hem kimlik işlemini yapınca kameranın gece modu :(
Şeytan diyor git 5gNE modelini al 8 ay kullan hala stılmazsa süre uzata uzata kullan diyor bir daha ki yılbaşında sıfırlanıyor nasıl olsa

TacoNikky

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taco
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
App Dev/Tech
Konular
7
Şeytan diyor git 5gNE modelini al 8 ay kullan hala stılmazsa süre uzata uzata kullan diyor bir daha ki yılbaşında sıfırlanıyor nasıl olsa
Fiyat 4200'e kadar düştü ben de zor tutuyorum kendimi hocam 😀 Nisanda alıp 8+8 en azından 1 buçuk sene kesintisiz kullanırım diyorum yani bekliyoruz bakalım.

said2301

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Said
Cihazım
Xperia z2
Konular
13
4g ye imei atılıyor mu ?

halfur

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
furkan
Cihazım
xiaomi mi 6
Konular
1
atılıyor hocam da ai kamera çalışmıyor donuyor bende.

TacoNikky

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taco
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
App Dev/Tech
Konular
7
atılıyor hocam da ai kamera çalışmıyor donuyor bende.
Evet kamerada AI modu çalışmıyor ve gece modu mor çekiyor. Yeni modem dosyası yaparlarsa geçecek, bekliyoruz bakalım.

Üst Alt