Yardım Mi 11 Lite (courbet) Güncelleme Sonrası Ön Kamera Sorunu

mkyhnlr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammet
Cihazım
İnfinix
Meslek
Araç Tamircisi
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
13.0.8
Telefon Modeli
Mi 11 Lite
Bootloader Kilidi
Açık
Arkadaşlar daha önceden kayıtlı mi 11 lite güncelleme yaptım dft prodan modem dosyasını yükledim, şimdi ön kamera çalışmıyor. Flu şekilde kalıyor yani donuyor, denemediğim yöntem denemediğim modem dosyası rom vs. kalmadı. Fikri olan veya çözüm önerisi olan varsa yazarsa çok sevinirim

murat2258

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Mi 11 lite
Konular
1
Arkadaşlar daha önceden kayıtlı mi 11 lite güncelleme yaptım dft prodan modem dosyasını yükledim, şimdi ön kamera çalışmıyor. Flu şekilde kalıyor yani donuyor, denemediğim yöntem denemediğim modem dosyası rom vs. kalmadı. Fikri olan veya çözüm önerisi olan varsa yazarsa çok sevinirim
Benimde aynı ön kamerayi actiginda arka kamerayı gösteriyor

Oyla:

MetinCakir1017

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Metin
Cihazım
Mi 11 Lite
Konular
7
Benimki de aynı, çözüm yok mu?

Oyla:

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
423
Persist dosyası bozulmuş olabilir. Fazla rom değiştiğiniz zaman bu dosya zarar görebiliyor ve fabrika çıkış romundaki persist dosyasını yeniden kurmanız gerekebiliyor. Çıktığı zaman üzerinden olan romun tgz uzantılı olanını indirin ve içinden persist dosyasını flashlayın. Çözüm olabilir.

Oyla:

murat2258

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Mi 11 lite
Konular
1
Persist dosyası bozulmuş olabilir. Fazla rom değiştiğiniz zaman bu dosya zarar görebiliyor ve fabrika çıkış romundaki persist dosyasını yeniden kurmanız gerekebiliyor. Çıktığı zaman üzerinden olan romun tgz uzantılı olanını indirin ve içinden persist dosyasını flashlayın. Çözüm olabilir.
Global rom yüklüydü aynı sorun vardı Endonezya romu atalım dedik belki düzelir dedik sonuç yine aynı

Oyla:
Üst Alt