Yardım Mi 11 lite (courbet) eu rom yükleme

mertmelih21

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
mi 11 lite
Konular
1
Hocalarım herkese merhabalar yurtdışı mi 11 lite telefonum var içerisinde global rom var eu roma geçmek istiyorum kullananlar var mı varsa tavsiye eder misiniz TWRP yüklemem gerekiyor mu pek bilgim yok bu konularda bilenlerden ricam en güncel ve sorunsuz nasıl yüklenir anlatabilir misiniz veya ilgili makaleye yönlendirebilir misiniz ?

Şu anda imei attırmadım yasal hakkımı kullanıyorum bir de eu rom yüklenince yasal hakkım kaybolur mu imei atılmasına bir engel oluşur mu ?

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Merhaba, Xiaomi.Eu rom yüklediğinizde imei süreniz aynı şekilde işlemeye devam eder, imei konusunda sorun yaşamazsınız. Xiaomi.Eu rom global romdan portlandığı için global rom ile arasında fark yok. Stabilite aynı. Xiaomi arama ve mesajlaşma uygulamaları dahil edilmiş durumda, çok fazla özelleştirme yapmayacaksanız Endonezya rom deneyebilirsiniz.

Oyla:

mertmelih21

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
mi 11 lite
Konular
1
Merhaba, Xiaomi.Eu rom yüklediğinizde imei süreniz aynı şekilde işlemeye devam eder, imei konusunda sorun yaşamazsınız. Xiaomi.Eu rom global romdan portlandığı için global rom ile arasında fark yok. Stabilite aynı. Xiaomi arama ve mesajlaşma uygulamaları dahil edilmiş durumda, çok fazla özelleştirme yapmayacaksanız Endonezya rom deneyebilirsiniz.

Öncelikle cevap verip yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim sizin cevabınızın en altında courbet yazıyor sizde mi aynı cihazı kullanıyorsunuz ? eu rom batarya konusunda daha iyi diye duymuştum o yüzden yüklemek istiyorum sizde varsa veya biliyorsanız batarya konusunda hangi eu rom sürümü daha iyi biliyor musunuz acaba ?

Oyla:

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Öncelikle cevap verip yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim sizin cevabınızın en altında courbet yazıyor sizde mi aynı cihazı kullanıyorsunuz ? eu rom batarya konusunda daha iyi diye duymuştum o yüzden yüklemek istiyorum sizde varsa veya biliyorsanız batarya konusunda hangi eu rom sürümü daha iyi biliyor musunuz acaba ?
Evet hocam bende mi 11 lite kullanıyorum, Xiaomi.eu rom'un 12.5.3 sürümünden itibaren tüm sürümlerde pil performansı aynı. Black Crash sorunu da 12.5.4 sürümünde giderildi.

Oyla:

mahoagaa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mahmut
Cihazım
mi band 4
Konular
0
hocam merhabalar bende 2 hafta önce mi 11 lite aldım yurtdışı cihazı içerisinde 12.5.1.0 RKQIDXM MIUI sürümü yüklü.araştırdığıma göre Endonezya sürümü yüklü. Bunun üzerine avrupa sürümü atabilir miyiz o da sanırım RDQMIXM sürümü oluyor. Birde aralarında ne gibi farklar var geçmeli miyim avrupa sürümüne

Oyla:

CeSeT27

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi 11 Lite
Meslek
Dokumacı
Konular
13
Bu yorumu buraya park etmek istiyorum Aynı dert..

Oyla:

Zeus001

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkan
Cihazım
Mi 11 Lite
Meslek
Öğrenci
Konular
14
Evet hocam bende mi 11 lite kullanıyorum, Xiaomi.eu rom'un 12.5.3 sürümünden itibaren tüm sürümlerde pil performansı aynı. Black Crash sorunu da 12.5.4 sürümünde giderildi.
hocam cihazınız imei atılmış cihaz mı ?

Oyla:
Üst Alt