Soru Mi 11 Lite Batarya Kullanımı Doğru Mu?

batuhusta

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
B
Cihazım
Mi 11 Lite
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI Global 12.5.1
Telefon Modeli
Mi 11 Lite
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Bugün itibariyle yeni aldığım ve güncellediğim Mi 11 Lite'ı kullanmaya başladım. Gece full şarj yaptım ve sabah 9 dan beri 2 saat 50 dakika aktif kullanım yapmışım ve şu an şarjım %77.

Batarya ayarlarına girdiğimde ise 34 Saat 16 Dakika kaldığını gösteriyor. Bu neyin göstergesi tam anlayamadım? Bariz bir şekilde o kadar gitmesi mümkün değil.
Bir denklem kurduğumuzda aynı kullanım devam ederse 9 saat 30 dakika daha gitmesi gerekiyor aşağı yukarı.

Burda 34 saatle kastedilen nedir? ve cihazın isabetli bir tahmin yapmasını nasıl sağlayabilirim?

Decidueye

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan Savcı
Cihazım
Poco x3 pro
Meslek
Öğrenci
Konular
71
Bugün itibariyle yeni aldığım ve güncellediğim Mi 11 Lite'ı kullanmaya başladım. Gece full şarj yaptım ve sabah 9 dan beri 2 saat 50 dakika aktif kullanım yapmışım ve şu an şarjım %77.

Batarya ayarlarına girdiğimde ise 34 Saat 16 Dakika kaldığını gösteriyor. Bu neyin göstergesi tam anlayamadım? Bariz bir şekilde o kadar gitmesi mümkün değil.
Bir denklem kurduğumuzda aynı kullanım devam ederse 9 saat 30 dakika daha gitmesi gerekiyor aşağı yukarı.

Burda 34 saatle kastedilen nedir? ve cihazın isabetli bir tahmin yapmasını nasıl sağlayabilirim?
Oradaki telefonun normal bir şekilde çalıştığında(yani sadece alo demek gibi birşey) kalan pilin demek oluyor

Oyla:

Yasar01

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi 11 lite
Konular
10
Miui 12.5.1 güncelleme ile gecti iseniz pil hızlı gidiyor ve cihaz çok ısınıyor mi flash ile yazılım yükleyiniz düzelir büyük güncellemeler için sıfır kurulum lazım hocam

Oyla:
Üst Alt