Soru Mİ 11 LİTE 5G NE (New Edition) 8/256 iyi mi

Mİ 11 LİTE 5G NE 8/256 iyi mi

• Evet

Oy: 5 71,4%
  • Hayır

Oy: 2 28,6%

• Kullanılan toplam oy
    7

lckdora

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
s e r
Cihazım
Mi11 Lite 5G NE
Meslek
İşsiz
Konular
26
Mİ 11 LİTE 5G NE 8/256 iyi mi arkadaşlar?

Evet ise neden
Hayır ise neden

Teşekkürler.

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Mİ 11 LİTE 5G NE 8/256 iyi mi arkadaşlar?

Evet ise neden
Hayır ise neden

Teşekkürler.
Türkiye cihazı olarak alınacak ise alınabilir şuana kadar kronik sorununu duyamadım.
Yurtdışı ise alınmaz repair her update işleminde modem dosyası flashlama insanı yorar özelikle bu konulara hakim olan biri değilse çıldırır bile 😅

djfarukk

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi K40
Meslek
Teknisyen
Konular
11
Özellikleri pek iyi gelmedi bana. işlemci ve batarya düşük gibi. Onun dışında ekranı bi tık daha büyük telefonlar tercih edilebilir benim görüşüm

iquique

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Soner
Cihazım
11 Lite 5G 780g
Meslek
Mühendis
Konular
6
kibarlık incelik ve hafiflik olarak muazzam bir telefon. ama bataryası ve güneş altında ekranı bence iyi değil. amoled olmasına rağmen bana sanki ips ekranmış gibi geliyor. öyle güzel bir kılıf taktım ki telefonu gören bu ayfon mu diye soruyor.
sırf garantili ve kayıtlı diye 7-8 bin lira verilecek bir telefon değil. kaçakların fiyatı bu telefonun gerçek değeri.

BySafderun

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi Note 8 pr
Konular
20
Estetik olarak oldukça iyi, batarya konusuna takılmaya gerek yok, tüm gün wifi açık dolaşıyorum, şu saatte %86...Hızlı şarj muazzam. Gün içinde dizilerimi de izliyorum. Güneş ışığında kesinlikle üst sınıra çekmeniz gerekiyor.. Her zaman söylerim, afrika'da yırtıcı resimleri çekmiyorsanız yeterli :) Zaten kamera olayının bir sonu yok galiba.. Kronik bir kusur yaşamadım, kasma, donma görmedim... Ana ekranımda klwp canlı hava durumu aktif... 3.5 gb ram boşta her daim... Amoled ekran ilk defa kullanıyorum, bir daha da vazgeçmem... Gözlerim huzura kavuştu:) Oyunla işim olmadığı için yorum yapamam... Kısacası bana göre alınabilir..

iquique

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Soner
Cihazım
11 Lite 5G 780g
Meslek
Mühendis
Konular
6
BySafderun hocam gece yatmadan önce telefonu %100 bataryayla bırakıp, sabah kalktığında bataryayı yüzde kaç gördün? hiç bunu denedin mi? benim telefon uçak modunda bile saatte 1 birim pil tüketiyor. yani 100 le bırakıp 8 saat sonra kalktığımda pil 92 ye düşmüş oluyor.

BySafderun

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi Note 8 pr
Konular
20
BySafderun hocam gece yatmadan önce telefonu %100 bataryayla bırakıp, sabah kalktığında bataryayı yüzde kaç gördün? hiç bunu denedin mi? benim telefon uçak modunda bile saatte 1 birim pil tüketiyor. yani 100 le bırakıp 8 saat sonra kalktığımda pil 92 ye düşmüş oluyor.
Yok hocam, gece şarja takıp çıkarıyorum, gündüz 11'e doğru anca 1-2 birim düşüyor...

lckdora

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
s e r
Cihazım
Mi11 Lite 5G NE
Meslek
İşsiz
Konular
26
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aldım şuan kullanıyorum 13 güncellemesi gelmiş kamera hız vs olarak şimdilik iyi. Yorumlar için teşekkür ederim bir durum olursa buradan yazarım.

iquique

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Soner
Cihazım
11 Lite 5G 780g
Meslek
Mühendis
Konular
6
Aldım şuan kullanıyorum 13 güncellemesi gelmiş kamera hız vs olarak şimdilik iyi. Yorumlar için teşekkür ederim bir durum olursa buradan yazarım.
13 ü yükleme. yüklersen dark mod sağlıklı çalışmıyor, benim çok sevdiğim poco launcher da çalışmıyor.

lckdora

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
s e r
Cihazım
Mi11 Lite 5G NE
Meslek
İşsiz
Konular
26
13 ü yükleme. yüklersen dark mod sağlıklı çalışmıyor, benim çok sevdiğim poco launcher da çalışmıyor.
Yükledim vallaha reis şuan 13.02 var. Karanlık mod kullanmiyorum normalde. Sorun yok şimdilik benim için stabil çalışıyor. Teşekkürler :)

Üst Alt