MIUI 12.5 Mi 11 Lite 4G Volte çalışmıyor.

• Konbuyu başlatan x360
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 13
  • Görüntüleme 2K

lastrain27

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
taner
Cihazım
mi5s
Konular
0
İyi akşamlar ben de aynı sorunu yaşıyorum, turkcell hat kullanıyorum, cihazı güncelledim ancak nv corrupted hatası verdi daha sonra eng rom içindeki NON-HLOS.bin dosyasını cihaza yükledim bu şekilde cihazı açtım ancak daha sonra ne yaptıysam volteyi aktifleştiremedim. pdc programıyla sub0, sub1 değiştirmek istedim ama ne vodafone profili ne de turkcell profili var 3-4 tane test roma özgü mbn dosyası var bu konuda yardıma ihtiyacım var teşekkürler

haknhancer

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
redmi note9 pro
Konular
0
Telefonuma 12.5 i yükledim ve telefonu yeniden başlattım.TWRP diye bir ekran geldi internetten biraz araştırdım ve romu tekrar yükleyin diyen insanları gördüm.Bende aynen yaptım install rom dedim fakat ondan sonra telefonu yendien başlattıgımda mi ekranında takılı kaldı ses düğmesi ve açma kapama düğmesine basılı tuttugumda gelen fastboot ekranı da takılı kaldı ne yapacağımı bilmiyorum lütfen birileri yardım etsin.Redmi note 9 pro.

soldiermertefe

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mert
Cihazım
redmi note 7
Konular
2
Telefonuma 12.5 i yükledim ve telefonu yeniden başlattım.TWRP diye bir ekran geldi internetten biraz araştırdım ve romu tekrar yükleyin diyen insanları gördüm.Bende aynen yaptım install rom dedim fakat ondan sonra telefonu yendien başlattıgımda mi ekranında takılı kaldı ses düğmesi ve açma kapama düğmesine basılı tuttugumda gelen fastboot ekranı da takılı kaldı ne yapacağımı bilmiyorum lütfen birileri yardım etsin.Redmi note 9 p

Telefonuma 12.5 i yükledim ve telefonu yeniden başlattım.TWRP diye bir ekran geldi internetten biraz araştırdım ve romu tekrar yükleyin diyen insanları gördüm.Bende aynen yaptım install rom dedim fakat ondan sonra telefonu yendien başlattıgımda mi ekranında takılı kaldı ses düğmesi ve açma kapama düğmesine basılı tuttugumda gelen fastboot ekranı da takılı kaldı ne yapacağımı bilmiyorum lütfen birileri yardım etsin.Redmi note 9 pro.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Dm den yazın bana

skaterdodo

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
dodo
Konular
11
İyi akşamlar ben de aynı sorunu yaşıyorum, turkcell hat kullanıyorum, cihazı güncelledim ancak nv corrupted hatası verdi daha sonra eng rom içindeki NON-HLOS.bin dosyasını cihaza yükledim bu şekilde cihazı açtım ancak daha sonra ne yaptıysam volteyi aktifleştiremedim. pdc programıyla sub0, sub1 değiştirmek istedim ama ne vodafone profili ne de turkcell profili var 3-4 tane test roma özgü mbn dosyası var bu konuda yardıma ihtiyacım var teşekkürler
Boşver kardeşim voltesiz kullan bende öyle yapıyorum :) bir eksiklik yok yani alıştım

Üst Alt