Yardım Mi 11 İmei ve Wifi Sorunu

60samed05

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samed
Cihazım
Xiaomi Mi 11
Konular
3
Hocam öncelikle herkese selamlar elimde YURTDIŞI Xiaomi Mi 11 8/256 GB cihaz var bu cihazı 6 ay önce aldım IMEI 1 YANİ SİM 1 süresi doldu şebekesi gitti ve bununla beraber Wİ-Fİ de gitti Hattımı SİM 2 ye taktım şebeke geldi ama Wi-Fi hiç bir şekilde açılmıyor Wi-Fi aramasıda yapmıyor ve işinde uzman telefoncu arkadaşlara gittim yazılımsal felan dediler IMEI süresi ile Wi-Fi ile alakası yok dediler telefona Chin Romu Avrupa Romu Tayvan romu EU rom yükledim denedim bir sonuç alamadım fotoğrafta göründüğü gibi açılıyor diyor ama geri iptal oluyor. Yardımcı olur musunuz ? Bir bildiğiniz varsa paylaşırsanız sevinirim.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-12-27-19-48-29-933_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2021-12-27-19-48-29-933_com.android.chrome.jpg
    493,8 KB · Görüntüleme: 36

AdeLa

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ender
Cihazım
iPhone 14 Pro
Meslek
Teknik Servis
Konular
22
Orjinal imeide olmasina ragmen ilginc bir durum.
Sdf veya persist diyemem, bir ihtimal persistle alakali olabilir, fakat bu parmak izinin deaktif kalmasina yol acar. Deneyecekseniz de persist yedek alip deneyin.

Kalan ihtimal ise sadece donanimsal sorun, eger darbe ve sivi temas yok ise, wifi ic arizali demektir.

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Sdf veya persist diyemem, bir ihtimal persistle alakali olabilir, fakat bu parmak izinin deaktif kalmasina yol acar. Deneyecekseniz de persist yedek alip deneyin.

Kalan ihtimal ise sadece donanimsal sorun, eger darbe ve sivi temas yok ise, wifi ic arizali demektir.
Sorun donanımsal hocam Xioami cihazda ilk defa duydum ama bunu yapan başka cihazlar gördüm wifi açmıyor cihaz tamamen donanımsal sıkıntı

60samed05

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samed
Cihazım
Xiaomi Mi 11
Konular
3

Hocam IMEI bitti şebeke ile beraber Wi-Fi de gitti darbe sıvı temas hiç bir şekilde almadı yere bile düşürmedim bu zamana kadar

KİLİORKEZ

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa
Cihazım
Mi 11 ultra
Meslek
Kuyumcu
Konular
67
Sorun donanımsal hocam Xioami cihazda ilk defa duydum ama bunu yapan başka cihazlar gördüm wifi açmıyor cihaz tamamen donanımsal sıkıntı
Hocam sarı site de de bu aralar çok fazla wifi sorunlu mi 11 satılıyor birden mi 11lerde wifi sorunu çıkmaya başladı mi 10 kullanıyorum mi 11 e geçecektim bu sorundan dolayı geçmedim.

Üst Alt