Soru Mi 10t vs mi10t pro

mrchemist1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi Note 10 lite
Meslek
Kimyager
Konular
3
Arkdaşlar mi 10t pro piyasada yok düz mi 10t alınır mı mi note 10 lite kullanıyorum

anaksinamun

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ali osman
Cihazım
Mi 9 t
Konular
12
Kamera açısindan fark var sadece kameraya cok onem veriyorsan pro degil dersen 10 t yeter

ademacar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
Mi 11T PRO
Meslek
makine mühendisi
Konular
14
hocam ben 3 ay 10t, 1 aydırda pro kullanıyorum. Her türlü soruyu sorabilirsiniz?

Öncelikle 108 olması iyi çekiyor anlamı yokmuş 10t de kullanılan sony lens mavi sarı tonlarda daha iyi çektiği gördüm.
Pronunda yaprak tarzı yeşil ortamlı manzaralarda daha iyi çektiğini gördüm.
Ayrıca gece 108 biraz daha ışık alıyor diyafram aralığı geniş olduğu için gece cekimi biraz iyi. Ama bana sorarsan hiç bir farkı yok eğer video çeken biri değilsen mi 10t yok video çekiyorsan ois önemli bir faktör pro al. ben yılda en fazla 5 video çekiyorum o yüzden benim içn 10t tam ideal bir cihaz. Tercih senin. İkisinide kıyasladığım fotoğraflarım vardı silmesem ne demek istediğimi orda gösterebilirdim. Ama bariz fark yok sony 64 gayet başarılı zaten yutdışı testlerde daha yüksek puan almıştı diye duydum. Tercih senin kardeşim :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Arkdaşlar mi 10t pro piyasada yok düz mi 10t alınır mı mi note 10 lite kullanıyorum
Ben mi note 10dan poco f2 proya ordan t serisin geçtim. note 10 serisinin kamerası ve ekran nitrak parlaklığı yüksek amoled olduğu için daha canlıydı ama hocam işlemci daha önemliymiş 865 işlemci muhteşem bi an önce t serisine geç derim.

Son düzenleme:

mrchemist1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi Note 10 lite
Meslek
Kimyager
Konular
3
Mi 10t bulabildim sadece 3700e 6 ram 128 hafıza sosyal medya kullancam genelde video vs günlük hayatta kullanırım insta için zaten iPhone var yani beni 3 sene vs idare etmesi lazım en az o yüzden 865 işlemciye geçesim var bide çift sim kart kayıt etmeden 8 ay kullanabiliyoruz demi note 10 lite var elimde açıkcası bu dahi fena değil işimi görüyor mi 10t hayli hayli görür diye düşünüyorum video olayı da günlük hayatta kullancağım için çok farketmez 1080 30fps zaten ois varmış gibi çekiyor nerdeyse f2 pro ile bunun arasında kaldım ama mi serisi bi adım önde sanırım hep marka için

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Mi 10t bulabildim sadece 3700e 6 ram 128 hafıza sosyal medya kullancam genelde video vs günlük hayatta kullanırım insta için zaten iPhone var yani beni 3 sene vs idare etmesi lazım en az o yüzden 865 işlemciye geçesim var bide çift sim kart kayıt etmeden 8 ay kullanabiliyoruz demi note 10 lite var elimde açıkcası bu dahi fena değil işimi görüyor mi 10t hayli hayli görür diye düşünüyorum video olayı da günlük hayatta kullancağım için çok farketmez 1080 30fps zaten ois varmış gibi çekiyor nerdeyse f2 pro ile bunun arasında kaldım ama mi serisi bi adım önde sanırım hep marka için

Bu satıcıdan 100 TL daha uyguna alabilirsiniz...

Üst Alt