Yardım Mi 10T Telefon Şebeke Sorunu

fotoemrah58

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emrah
Cihazım
mi note 3
Konular
7
İyi günler arkadaşlar mi 10t aldım ama telefonu biraz kullandığım zaman kimse bana ulaşamıyor mobil ağ kullanılmıyor diyor sonra gidip geliyor neden böyle bir sorun oluyor yardımcı olursanız sevinirim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

eminreis80

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Mi 10t Pro
Meslek
makine mühendisi
Konular
14
İyi günler arkadaşlar mi 10t aldım ama telefonu biraz kullandığım zaman kimse bana ulaşamıyor mobil ağ kullanılmıyor diyor sonra gidip geliyor neden böyle bir sorun oluyor yardımcı olursanız sevinirim.
hocam mobil veriden tercih edilen ağ tipini 4.5 g ye aldınız mı

fotoemrah58

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emrah
Cihazım
mi note 3
Konular
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam mobil veriden tercih edilen ağ tipini 4.5 g ye aldınız mı
yaptım ancak ama yazılımsal bir proplem ayarladan frekans tipini değiştirdim düzeldi. teşekkür derim ilginiz için. yinede

eminreis80

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Mi 10t Pro
Meslek
makine mühendisi
Konular
14

Murad Ali

Her şeyi bilmene gerek yok, haddini bil yeter.!!
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murad Ali
Cihazım
Poco F6 Pro
Meslek
Geliştirici
Konular
192
Merhaba hocam benzer sorunlar var bende de ayarlar frekans tipini bulamadım nerde acaba?
Şu ara Cihazda şebeke ayarları ile oynamayın baz istasyonlarında sorunlar var size sıkıntı yaratabilir ayarınız 4,5G de kalsın yeterli.

farkimizolmali

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yasin
Cihazım
Mi 10t pro
Konular
8
Şu ara Cihazda şebeke ayarları ile oynamayın baz istasyonlarında sorunlar var size sıkıntı yaratabilir ayarınız 4,5G de kalsın yeterli.
Hastanede çalışıyorum. Hastanenin üstünde bir sürü baz istasyonu var ve telefon her yerde full çekiyor. Sadece hastanede olduğum günler 4.5G de iken birden sebeke gidiyor 30 sn sonra geri geliyor. Günde en az 50 kere yaşıyorum bu durumu. Şarjın da %60ini şebeke aramada bitiyor. Bu durumdan artık çok sıkıldım. Bir sürü rom değiştirdim fayda göremedim. Vodafone müşteri hizmetleri ile konuştum fayda göremedim. Burda belki biseyler bulurum diye umut ediyorum.

Muhammed6034

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
mi 9t
Konular
130
Hastanede çalışıyorum. Hastanenin üstünde bir sürü baz istasyonu var ve telefon her yerde full çekiyor. Sadece hastanede olduğum günler 4.5G de iken birden sebeke gidiyor 30 sn sonra geri geliyor. Günde en az 50 kere yaşıyorum bu durumu. Şarjın da %60ini şebeke aramada bitiyor. Bu durumdan artık çok sıkıldım. Bir sürü rom değiştirdim fayda göremedim. Vodafone müşteri hizmetleri ile konuştum fayda göremedim. Burda belki biseyler bulurum diye umut ediyorum.
Turkcell'e geçip öyle deneyin bu tür problemler ya turktelekom yada Vodafone'de çok yaşanıyor kendi izlenimim

eminreis80

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Mi 10t Pro
Meslek
makine mühendisi
Konular
14
hocam kimi yerlerde 3g maalesef 4.5g den daha iyi
isterseniz cihazı işyerinizde 3g de kullanın
aktarım hızı ne kadar memnun eder bilmiyorum ama en azından şarj ve hat kopma noktasında yararlı olabilir

farkimizolmali

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yasin
Cihazım
Mi 10t pro
Konular
8
hocam kimi yerlerde 3g maalesef 4.5g den daha iyi
isterseniz cihazı işyerinizde 3g de kullanın
aktarım hızı ne kadar memnun eder bilmiyorum ama en azından şarj ve hat kopma noktasında yararlı olabilir
Evet son çare öyle yapacağım. Şöyle de bir durum var normalde durup dururken gitmiyor şebeke mobil veriden herhangi bir internet kullanımı olunca gidiyor belki bir fikriniz vardır

Üst Alt