Yardım Mi 10T - Müzik gibi uygulamalar sorunu

eneskeser79

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Enes
Cihazım
Mi A2 Lite
Konular
1
Telefonum Avrupa Rom. Spotify uygulamasını kullanıyorum, uygulamada sıkıntı yok rahatlıkla müzik dinleyebiliyorum, arka planda müzik dinleyebiliyorum fakat hangi şarkının çaldığını bildirimde göremiyorum, Bildirim sekmesinde hangi şarkının çalıyor olduğunu göremiyorum ve şarkı değiştirilmiyor. Bu sorun MIUI 12.5 ilk güncellemesinden sonra oluşmaya başladı. Şuan telefonumda MIUI 12.5.5 sürümü var ve halen aynı sorunu yaşamaya devam ediyorum. Uluslararası forumlarda çözüm mevcut ama telefonun uygulama vasıtasıyla kodlama bölümüne belirli kodların girilmesi ile çözülüyor. Lütfen yardım eder misiniz ?

İ_acrr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 10T Pro 256G
Konular
23
Telefonum Avrupa Rom. Spotify uygulamasını kullanıyorum, uygulamada sıkıntı yok rahatlıkla müzik dinleyebiliyorum, arka planda müzik dinleyebiliyorum fakat hangi şarkının çaldığını bildirimde göremiyorum, Bildirim sekmesinde hangi şarkının çalıyor olduğunu göremiyorum ve şarkı değiştirilmiyor. Bu sorun MIUI 12.5 ilk güncellemesinden sonra oluşmaya başladı. Şuan telefonumda MIUI 12.5.5 sürümü var ve halen aynı sorunu yaşamaya devam ediyorum. Uluslararası forumlarda çözüm mevcut ama telefonun uygulama vasıtasıyla kodlama bölümüne belirli kodların girilmesi ile çözülüyor. Lütfen yardım eder misiniz ?
Merhaba
Öncelikle 12.5.5 olduğuna eminmisiniz 12.5.1 kullanıyorum dediğiniz gibi bir problem yok hangi şarkının caldiginida görüyorum şarkıda degistirebiliyorum Spotify dışında diğer uygulamalarda da yapıyorsa bunlar telefona goremi muamele yapıyor anlamadım ☺️

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-09-10-21-01-04-205_lockscreen.jpg
    Screenshot_2021-09-10-21-01-04-205_lockscreen.jpg
    590,5 KB · Görüntüleme: 69
  • Screenshot_2021-09-10-21-05-29-328_com.miui.home.jpg
    Screenshot_2021-09-10-21-05-29-328_com.miui.home.jpg
    343,8 KB · Görüntüleme: 68

CrawLTR

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Umut
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Öğrenci
Konular
20
Ben eu rom kullanıyorum 12.5.5 ara sıra gözüküyor ara sıra gözükmüyor bende anlamadım.

nadir0335

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nadir Kirkit
Cihazım
Mi 9
Konular
28
Spotify uygulamasına uzun basarak uygulama bilgisi>bildirimler>kayan bildirimlere izin ver/kilit ekranında bildirimlere izin ver seçeneklerini açmayı denediniz mi hocam?

eneskeser79

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Enes
Cihazım
Mi A2 Lite
Konular
1
Hocam hepsini denedim fakat yine aynı sorun var. Ekran kaydettim buraya atamıyorum. Ne yapmam gerekiyor güncellemeden sonra böyle bir durum yaşadım.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-09-13-16-51-13-136_com.android.updater.jpg
    Screenshot_2021-09-13-16-51-13-136_com.android.updater.jpg
    156,2 KB · Görüntüleme: 52

zeyn0303

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Zeynep
Cihazım
Redmi note 9
Konular
0
Hocam hepsini denedim fakat yine aynı sorun var. Ekran kaydettim buraya atamıyorum. Ne yapmam gerekiyor güncellemeden sonra böyle bir durum yaşadım.
Bendede aynı sorun mevcut telefonum redmi note 9 siz sorunu çözebildinizmi?

eneskeser79

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Enes
Cihazım
Mi A2 Lite
Konular
1
Bendede aynı sorun mevcut telefonum redmi note 9 siz sorunu çözebildinizmi?
hocam hiç bir şekilde çözemedim kaç milyon kullanıcı var geldi bizi buldu ya ne nalet bişi xiaominin herşeyi güzelde güncelleme telefonu bitiriyor. enhanced bekliyorum daha ota güncelleme gelmedi ama yani ondan da umudum yok. telefonum eu rom.

methlayf

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metehan
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
15
Eu 12.5.5 sürümünde spotifyda bende aynı sorunu yaşıyorum. Bu sürüme kadar böyle bir sorun yok. Diğer hiç bir uygulama sorun yapmıyor ama spotify kafasına göre bazen bildirim gösterip bazen göstermiyor. Modlu apk kullanıyorum ondan dolayı olabilirde

eneskeser79

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Enes
Cihazım
Mi A2 Lite
Konular
1
Eu 12.5.5 sürümünde spotifyda bende aynı sorunu yaşıyorum. Bu sürüme kadar böyle bir sorun yok. Diğer hiç bir uygulama sorun yapmıyor ama spotify kafasına göre bazen bildirim gösterip bazen göstermiyor. Modlu apk kullanıyorum ondan dolayı olabilirde
bende marketten indirdim hocam, üyeliğim var ama maalesef hala aynı sorun devam ediyor.

methlayf

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metehan
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
15
Üst Alt