Yardım Mi 10t rom değiştirme

tugrab06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
suleyman
Cihazım
htc m8
Konular
11
Arkadaşlar merhaba küçük bir sorunum var şöyleki telefonum mi10 t global tr cihazı , internetten ufak bir araştırma yaptim PC ve boot kilidi kirilmadan endonesia rom a gecilebilecegini buldum , üzerinde yüklü olan romu indirdim endonesia romunuda indirdim romu guncelleme kismindan gösterip diğer Roma isim kopyala yapıştır vs,, işlemlerini sorun suzca yapıyorum , telefon baştan başlıyor 0 dan sayarak 1-2 derken o arada hata veriyor geçersiz rom sürümü diye , bu konuda bana yardımcı olur musunuz rica etsem şimdiden teşekkürler

dark_guest

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi note 10 Pro
Meslek
Bilgisayar Prog.
Konular
24
öyle kolay olsaydı hocam o iş :)

tugrab06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
suleyman
Cihazım
htc m8
Konular
11
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yaptım kardeş , biraz araştırın azmettim yaptim , global rom dan çin romuna geçtim çin romundan tekrar global e geçmeyi denedim yemedi , downloader da Indonesia son sürümü 13.0.3 araya araya 13.0.5 i buldum denedim onuda yemedi sonra birzz daha araştırdım 13.0.6 buldum Indonesia ve bu romu yedi :) ama wipe data ile yedi yedeklerle bi şekilde o sorunuda astım kisaca ; son sürüm romlar arası geçiş yapabilirsiniz 1 dusuk sürümü kabul etmiyor , tecrübe olarak , MIUI kendi telefonu çok güzel ses kaydı vs ,,, akıcıligi ve pil performansi daha iyi gibi geldi sanki

akadirars

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdülkadir
Cihazım
Redmi Note 3
Konular
3
elinize sağlık hocam anlatırsanız sevinirim

tugrab06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
suleyman
Cihazım
htc m8
Konular
11
Anlattım kardeş anlamadiginiz yer olursa sorun

tugrab06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
suleyman
Cihazım
htc m8
Konular
11
13.0.6 surumlu endonesia surumunu aratarak bul , isim taklit ederek rom değiştirme konusu yutup da var konu biraz uzun burda zor anlatılır , orda daha net anlatıyor , dikkat edecegin husus gececegin rom senin mevcut romundan düşük olmicak aynı yada yüksek olsun

aragorn63

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
celal
Cihazım
note 8 pro
Konular
2
Selamün aleyküm. Benim cihaz redmi note 10 pro max. Madde in India yazıyor. Şuan global rom yüklü. Ses kayıt özelliği olan Endonezya rom yüklemek istiyorum. bulamadım.redmi note10 Pro için olan romlar var endonezya rom mevcut. redmi note 10 pro max için uygun mudur. Bu konuda yardım edermisiniz

smtdndr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
samuel
Cihazım
poco x3
Konular
21
13.0.6 surumlu endonesia surumunu aratarak bul , isim taklit ederek rom değiştirme konusu yutup da var konu biraz uzun burda zor anlatılır , orda daha net anlatıyor , dikkat edecegin husus gececegin rom senin mevcut romundan düşük olmicak aynı yada yüksek olsun
Hocam 13.0.6 Endonezya yı buldum. Kendi romumu indirdim. Ama kendi romumu gösterince resmi olmayan rom yüklenemez uyarısı veriyor. En son paketi indir diyorum. İndiriyor. Ordan isim değiştiriyorum bu seferde yükler gibi başlayıp 1 saniye sonra reset atıp cihaz normal açıyor.

tugrab06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
suleyman
Cihazım
htc m8
Konular
11
Valla kardeşim ben aynen anlattığım gibi yaptım şu an kusursuz bir şekilde kullanıyorum

Üst Alt