İnceleme Mi 10T pro vs Mi Note 10 kısa kamera kıyaslaması.

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
69
Herkese selam. arkadaşa aldığımız mi 10t Pro cihaz bugün geldi. alelacele kurulumunu yaptık Bendeki Mi note 10 ile kameralarını kıyasladım. aynı açıdan 1 x 2 x 5 x 10 X zoom portre mod Ve ön kamera ve108 mp mod karşılaştırması yaptım. Geniş açı gece modu Makro çekimleri ise daha sonra ekleyeceğim her iki cihazla çekilmiş fotoğrafları ayrı ayrı klasörledim ve mega'ya yükledim merak eden arkadaşlar linke tıklayıp fotoğrafları karşılaştırabilir fikirlerini yazabilir son olarak cihaz hakkında söyleyebileceğim şey gerçekten çok başarılı bir cihaz ekran olsun kameralar olsun kaliteli cihaz. IPS ekran olduğunu anlamıyorsunuz bile Zaman Zaman cihazı alıp deneyimleyeceğim. Gerçekten güzel cihaz almak isteyenlere tereddütsüz tavsiye ederim fotoğrafların boyutları yüksek olduğu için buraya yükleyemiyorum O yüzden mega'ya yükledim.

Son düzenleme:

mm33

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi 11 ultra
Meslek
Personal trainer
Konular
52
Pek fark yok kamera acısın'dan 2'side gayet başarılı zaten yeni olduğu için Mİ10TPRO tercih edilmeli.

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
69
Teşekkürler kardeşim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Pek fark yok kamera acısın'dan 2'side gayet başarılı zaten yeni olduğu için Mİ10TPRO tercih edilmeli.
Evet kameraların sonuçları birbirine yakın fakat 2x ve 5xde mi note 10 biraz daha iyi gibi geldi bana. 108 mpde ikiside aynı yalnız mi10t Pro biraz daha aydınlık çekmiş hdryi iyi ayarlamış. Şu an yeni bir cihaz alacak olsam benimde tercihim mi10t Pro olurdu ama mi note 10dan da gayet memnunum

mm33

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi 11 ultra
Meslek
Personal trainer
Konular
52
Teşekkürler kardeşim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Evet kameraların sonuçları birbirine yakın fakat 2x ve 5xde mi note 10 biraz daha iyi gibi geldi bana. 108 mpde ikiside aynı yalnız mi10t Pro biraz daha aydınlık çekmiş hdryi iyi ayarlamış. Şu an yeni bir cihaz alacak olsam benimde tercihim mi10t Pro olurdu ama mi note 10dan da gayet memnunum
Ben baktığımda farkettim biraz grenlenme yapmış yazılımsal olabilir ama yeni bir cihaz mi10Tpro. Mi note 10'da gayet güzel bir cihaz sadece güncellik acısından mi10tpro dedim.

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
69
Ben baktığımda farkettim biraz grenlenme yapmış yazılımsal olabilir ama yeni bir cihaz mi10Tpro. Mi note 10'da gayet güzel bir cihaz sadece güncellik acısından mi10tpro dedim.
Kesinlikle. mi10tpro benimde çok hoşuma gitti. ileride ucuzlarsa bizde tercih ederiz :D

Mustafakemer

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi note 10
Konular
0
Hocam başka fotoğraf karşılaştırmaları da eklersen daha iyi olur
Sence hangisi daha iyi fotoğraf konusunda ön ve arka ?

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
69
Hocam başka fotoğraf karşılaştırmaları da eklersen daha iyi olur
Sence hangisi daha iyi fotoğraf konusunda ön ve arka ?
Eklediklerime bakınca mi note 10 bi tık önde gibi duruyor gerçi daha detaylı çekimler için arkadaşı görmem lazım buluşalım daha çekeceğim ama bana mi note 10'un lensleri biraz daha iyi gibi geldi.

ultraasln5098

KRAL olmak, Taç giymek demek değildir. ✔ 2.2.1936
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mrtbhdr
Cihazım
note 9/8 pro
Konular
8
Karşılaştırma iyi olmuş, sürekli ikisi sorulan modeller. Bi kafa karışıklığı oluyordu. Elinize sağlık..

Üst Alt