Soru Mi 10T Pro Şarj Aleti Tavsiyesine İhtiyacım Var

Başkentli Müdür

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ferhan
Cihazım
Mi 13T Pro
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
35
Beyler malum başlıkta sorum yazıyor ama extra olarak adaptör kafası ile kablo alacağım örgü şeklinde olan kablo var mı bildiğiniz marka model turbo şarjı destekleyen. Tercihen 1.5m 2m uzunluğunda kablo alacağım.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
33W şarj cihazı tavsiye ederim hocam. Yanında 5A destekli kablosu da mevcut.

Örgülü kablo olarak bildiğim kadarıyla Xiaomi'nin 5A destekli örgülü kablosu yok. Örgülü olanlar 3A'ya kadar destek veriyorlar. Bu adaptör ile beraber gelen kablo örgülü değil fakat çok kaliteli ve sağlam duruyor. Eğer örgülü kablo olsun isterseniz de Baseus düşünebilirsiniz.

Seyahatlerde bu kabloyu kullanıyorum. Son derece sağlam fakat kullanan arkadaşlar AOSP romlarda 5A akım vermediğini belirtmişlerdi. Ben sürekli MIUI kullandığım için bende hiç sorun olmadı.

iLK3R!

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
108
Ugreen kablo da kullanabilirsiniz Yes~~

XSoDia

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ömer
Cihazım
Redmi K30
Meslek
Çok Serbest Meslek
Konular
47
baseus ve kuulaa kullanıyorum gayet güzel

Başkentli Müdür

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ferhan
Cihazım
Mi 13T Pro
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
35
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
33W şarj cihazı tavsiye ederim hocam. Yanında 5A destekli kablosu da mevcut.

Örgülü kablo olarak bildiğim kadarıyla Xiaomi'nin 5A destekli örgülü kablosu yok. Örgülü olanlar 3A'ya kadar destek veriyorlar. Bu adaptör ile beraber gelen kablo örgülü değil fakat çok kaliteli ve sağlam duruyor. Eğer örgülü kablo olsun isterseniz de Baseus düşünebilirsiniz.

Seyahatlerde bu kabloyu kullanıyorum. Son derece sağlam fakat kullanan arkadaşlar AOSP romlarda 5A akım vermediğini belirtmişlerdi. Ben sürekli MIUI kullandığım için bende hiç sorun olmadı.
Adaptör olarak seçenek 33w ama kablo kısa ve iki gün sonra kopma riskinden dolayı örgü istedim baseus markasının kablosu her modeli desteklemediği söyleniyor en azından yorumlar bu şekilde okudum maalesef
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ugreen kablo da kullanabilirsiniz Yes~~
Doğrudur hocam mevcutta 1.5m ve 2m olmak üzere USB ve type c girişli olmak üzere 6 adet kablom var belki daha fazla hepsi örgü model fakat 5a destekli kablosu yok

iLK3R!

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
108
Doğrudur hocam mevcutta 1.5m ve 2m olmak üzere USB ve type c girişli olmak üzere 6 adet kablom var belki daha fazla hepsi örgü model fakat 5a destekli kablosu yok
Valla hocam bende mevcut isterseniz bakın, cihaz ile birebir uyumlu değil (demek istediğim telefon kapalı iken şarj etmiyor ve pc ile dosya transfer çalışmadı) ama şarj konusunda kendi kablosundan kat ve kat hızlı denedim ve farkı gördüm. Aliexpress üzerinden almıştım ve elimde fazla olduğundan forum üzerine ilan bile açtım.

Ekli dosyalar

• photo_1.jpg
    photo_1.jpg
    51,5 KB · Görüntüleme: 10
  • photo_2.jpg
    photo_2.jpg
    33,4 KB · Görüntüleme: 10
Üst Alt