Çözüldü Mi 10T Pro Manuel Olarak Nasıl Güncelleme atılır Ve En İyi Olan Hangisidir.

YusufReis

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
4
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI GLOBAL 12.1.2.0 (RJDTRXM) KARARLI
Telefon Modeli
Xiaomi Mi 10T PRO
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Hayırlı günler benim telefonum çok şarj götürüyor acaba manuel olarak başka bir rom atabililrmisiniz veya nasıl atılıyor yardımcı olurmuunuz

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Sistem güncelleyici üzerinden sadece mevcut roma gelen güncellemeyi kurabilirsiniz. Farklı bir roma Sistem güncelleyici üzerinden geçiş yapamazsınız.

Oyla: Çözüm

anne12

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
gECEm
Cihazım
REDMİ NOTE7 PRO
Konular
4
hocam benim anladığım kadarıyla imei atılmış cihaz herhalde sıkıntı olmasın OTA güncelleme ile yapıp telefon kapanır açılmaz vs vs gibi durumlardan dolayı sordu herhalde

Oyla:

emRu11aH

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrullah
Cihazım
Mi 12t pro
Meslek
Üretim,Alım,Satım
Konular
19
Kullandığınız rom global rom, özellikle bataryası çok iyi olmalıdır, performansı da iyi olmalı yine, genç arkadaşım sana tavsiyem kesinlikle rehberinizi önce mi hesapta senkronize edin ,sonra YouTube a mi10t pro hard reset yaz ve iyice öğren eksiksiz, kolaydır bir kaç dk'lık iştir, sabırlı olup yapın hard reset, ondan sonra bak bakalım problem kalıyor mu? Hadi kardeşim demiştim sana önce... Başka telefondan izleyerek yap, yanlış yapmazsın, riski yok zaten , en kolayı hard reset, genç arkadaşım sana kolay gelsin..clap~~8=)

Oyla:

YusufReis

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
4
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kullandığınız rom global rom, özellikle bataryası çok iyi olmalıdır, performansı da iyi olmalı yine, genç arkadaşım sana tavsiyem kesinlikle rehberinizi önce mi hesapta senkronize edin ,sonra YouTube a mi10t pro hard reset yaz ve iyice öğren eksiksiz, kolaydır bir kaç dk'lık iştir, sabırlı olup yapın hard reset, ondan sonra bak bakalım problem kalıyor mu? Hadi kardeşim demiştim sana önce... Başka telefondan izleyerek yap, yanlış yapmazsın, riski yok zaten , en kolayı hard reset, genç arkadaşım sana kolay gelsin..clap~~8=)
abi çok teşekkür ederim soruma yanıt verdiğin için abi hard reset ben 2 3 gün önce yapmıstım hiç abi değişen bir şey olmadı Vallahi abi acaba watsapını verirmisin ordan konussak olurmu

Oyla:

emRu11aH

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrullah
Cihazım
Mi 12t pro
Meslek
Üretim,Alım,Satım
Konular
19
Mi 10t pro değil mi telefonunuz? Oyun çok sık oynuyor musunuz?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sıkıntılı olduğuna eminseniz, garantisi de varsa hiç durmadan gönderin, düzeltsinler telefonunuzu yada yenisini versinler..

Oyla:

YusufReis

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
4
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mi 10t pro değil mi telefonunuz? Oyun çok sık oynuyor musunuz?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sıkıntılı olduğuna eminseniz, garantisi de varsa hiç durmadan gönderin, düzeltsinler telefonunuzu yada yenisini versinler..
yok abi oyun sık oynamıyorrum ama ab,i 7 8 dk da şarj düşüyor ya

Oyla:
Üst Alt