Yardım Mi 10t pro magicks'ten sonra mi logosunda kalıyor açılmıyor

meleman31

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
emirhan
Cihazım
Redmi note 6 pr
Konular
4
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
bilmiyorum
Telefon Modeli
Mİ 10T PRO
Bootloader Kilidi
Açık
Merhaba, 2.El telefon aldım. Kullanmaya başladım fakat bazı uygulamaları açarken güvenlik uyarısı veriyordu. İMEİ kayıtlı cihaz bu sebeple twrp yüklü olduğunu anladım. Kaldırmak için telefona Magicks uygulamasının apk sını indirdim. Uygulama birşeyler yükledi. Yeniden başlat dedi. Yeniden başlata bastığımdan beri MI Logosu ekranında kalıyor telefonum açılmıyor. Bende bu room root twrp işlerinden anlamıyorum. Basit bir şekilde telefonu nasıl açabilirim, twrp yi nasıl kaldırabilirim anlatabilir misiniz? Yardıma ihtiyacım var. Telefonu kullanamıyorum. Eski haline gelsin yeter içindeki herşey silinsin gerekirse hiç sorun değil.

Yardımlarınızı bekliyorum.

pickedusernamesonofa

Premium Üye
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Sweet
Konular
14
Merhaba, 2.El telefon aldım. Kullanmaya başladım fakat bazı uygulamaları açarken güvenlik uyarısı veriyordu. İMEİ kayıtlı cihaz bu sebeple twrp yüklü olduğunu anladım. Kaldırmak için telefona Magicks uygulamasının apk sını indirdim. Uygulama birşeyler yükledi. Yeniden başlat dedi. Yeniden başlata bastığımdan beri MI Logosu ekranında kalıyor telefonum açılmıyor. Bende bu room root twrp işlerinden anlamıyorum. Basit bir şekilde telefonu nasıl açabilirim, twrp yi nasıl kaldırabilirim anlatabilir misiniz? Yardıma ihtiyacım var. Telefonu kullanamıyorum. Eski haline gelsin yeter içindeki herşey silinsin gerekirse hiç sorun değil.

Yardımlarınızı bekliyorum.
Merhaba eğer ki twrpyi kaldırmak istiyorsanız mi flash ile stock rom flaşlamanız lazım. Forumda rehberler var. Cihaz için olan stock romu, driverları ve mi flash sürümlerini Xiaomi toolsdan indirebilirsiniz. Bu şekilde cihazınız açılacaktır.

Oyla:

meleman31

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
emirhan
Cihazım
Redmi note 6 pr
Konular
4
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Merhaba eğer ki twrpyi kaldırmak istiyorsanız mi flash ile stock rom flaşlamanız lazım. Forumda rehberler var. Cihaz için olan stock romu, driverları ve mi flash sürümlerini Xiaomi toolsdan indirebilirsiniz. Bu şekilde cihazınız açılacaktır.
Hocam, şuan açılması için yapmam gereken şey nedir.

Oyla:

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
423
Ses kısma tuşu ile güç tuşlarına basarak fastboot moduna alın, miflash ile orijinal romu yükleyin, açılacaktır. Aşağıdaki destek konularını okuyup yapabilirsiniz.

Oyla:
Üst Alt