Soru Mi 10T Pro İçin Kablolu Kullaklık Tavsiyeniz Var Mı?

Başkentli Müdür

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ferhan
Cihazım
Mi 13T Pro
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
35
Beyler malum cihaz için kablolu kulaklık öneriniz var mı? Type c girişli ve müzik dinlerken zevk verecek bir model bilen var mı? Bluetooth kulaklık kullanıyorum 1 haftadır en ufak birşey de sesler kesik kesik geliyor deli etti beni eski cihazımda da aynı soruyordum. Bu arada Bluetooth kulaklık olarak haylou T15 modeli için söylüyorum defalarca resetledim vs sorun çözülmedi ve bıktım bu yüzden eski usul kabloluya dönüş kararı aldım

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
12
Ben de Haylou T15 kullanıyorum hiçbir sorun olmadı.
Yakınlarda çalışan başka bir kulaklık varsa parazit olabilir. Bu tür durumlara kulaklığı kapatıp açmak ve kayıtlı Bluetooth cihazı silip yeniden eklemek çözüm sağlar.
Geliştiricisi seçeneklerinden mutlak sesi devre dışı bırak kısmı seçili olsun ve kulaklığı AAC ile kullan. Kablolu kulaklık olarak samsung eo-ic100b iyi diyorlar ama onun da orijinalini bulmak çok zor geçen bir tane alayım dedim 30 liralık replikayı 200 liraya satmaya çalışıyor adamlar. Oyun modu açıksa kapat ayrıca.

equuleus

Sun Wukong.
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre Can
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Yazılım Mühendisi
Konular
75
Beyler malum cihaz için kablolu kulaklık öneriniz var mı? Type c girişli ve müzik dinlerken zevk verecek bir model bilen var mı? Bluetooth kulaklık kullanıyorum 1 haftadır en ufak birşey de sesler kesik kesik geliyor deli etti beni eski cihazımda da aynı soruyordum. Bu arada Bluetooth kulaklık olarak haylou T15 modeli için söylüyorum defalarca resetledim vs sorun çözülmedi ve bıktım bu yüzden eski usul kabloluya dönüş kararı aldım
Wi-Fi 2.4Ghz üzerinde bağlıysa Bluetooth ile karışıp parazit yapabilir hocam. Type-c kulaklık için Huawei CM-Q3 güzel bir kulaklık, ben kullanıyorum ve memnunum.

Başkentli Müdür

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ferhan
Cihazım
Mi 13T Pro
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
35
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben de Haylou T15 kullanıyorum hiçbir sorun olmadı.
Yakınlarda çalışan başka bir kulaklık varsa parazit olabilir. Bu tür durumlara kulaklığı kapatıp açmak ve kayıtlı Bluetooth cihazı silip yeniden eklemek çözüm sağlar.
Geliştiricisi seçeneklerinden mutlak sesi devre dışı bırak kısmı seçili olsun ve kulaklığı AAC ile kullan. Kablolu kulaklık olarak samsung eo-ic100b iyi diyorlar ama onun da orijinalini bulmak çok zor geçen bir tane alayım dedim 30 liralık replikayı 200 liraya satmaya çalışıyor adamlar. Oyun modu açıksa kapat ayrıca.
Birde bunları denyeyim bakalım
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Wi-Fi 2.4Ghz üzerinde bağlıysa Bluetooth ile karışıp parazit yapabilir hocam. Type-c kulaklık için Huawei CM-Q3 güzel bir kulaklık, ben kullanıyorum ve memnunum.
Yolda ev ile iş arasında gidip gelirken kullanıyorum o zamanda mobil açık

emreudi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
@emreudi
Cihazım
Xiaomi Mi 10T
Konular
56
Kablolu kulaklık önerim size; (Sanatçıyım)
1- Apple 3,5 mm jacklı
2- Sennhieser cx300 s yada cx 275 s
3- Marshall Mode IE
4- Shure SE215 CL-EFS

Bu kulaklıklar gerçekten başarılı.
Apple'ın basları biraz ağırlıklıdır.
Sennhieser ve Marshall ses konusunda dengelidir sesle oynamaz neyse onu verir.
Shure benim sahnede kullandığım bir ürün efsane kulaklıkdır fakat fiyatı biraz pahalı bu kulaklıklara bakabilirsiniz.
Diğer piyasada satılan kulaklıkları kesinlikle almayın ve kullanmayın kulağa zararlıdır.

İ_acrr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 10T Pro 256G
Konular
23
Kablolu kulaklık önerim size; (Sanatçıyım)
1- Apple 3,5 mm jacklı
2- Sennhieser cx300 s yada cx 275 s
3- Marshall Mode IE
4- Shure SE215 CL-EFS

Bu kulaklıklar gerçekten başarılı.
Apple'ın basları biraz ağırlıklıdır.
Sennhieser ve Marshall ses konusunda dengelidir sesle oynamaz neyse onu verir.
Shure benim sahnede kullandığım bir ürün efsane kulaklıkdır fakat fiyatı biraz pahalı bu kulaklıklara bakabilirsiniz.
Diğer piyasada satılan kulaklıkları kesinlikle almayın ve kullanmayın kulağa zararlıdır.

Bende Apple 3.5 mm jackli ve Jbl C100 kullanıyorum kullanıyorum bozulursa sizin önerilerinize bakayım dedim fakat baya pahalilarmis

İ_acrr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 10T Pro 256G
Konular
23
Sennhieser cx 275s ideal fiyatta
270 TL çok fazla değil ama Apple a kıyaslarsak 100 TL fark var Aslına bakarsanız direk typc giriş li arıyorum dönüştürücü kullanmamak icin

emreudi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
@emreudi
Cihazım
Xiaomi Mi 10T
Konular
56
270 TL çok fazla değil ama Apple a kıyaslarsak 100 TL fark var Aslına bakarsanız direk typc giriş li arıyorum dönüştürücü kullanmamak icin
:D:D Aslında dönüştürü ile direk typce arasında bir fark yok. Sennhieser'ı bence alın bass beklentiniz fazla olmasın neyse o sesi verir gerçekten çok kaliteli bir kulaklık

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
12
:D:D Aslında dönüştürü ile direk typce arasında bir fark yok. Sennhieser'ı bence alın bass beklentiniz fazla olmasın neyse o sesi verir gerçekten çok kaliteli bir kulaklık
Maalesef çok fark var. Dönüştürücü her şekilde performans kaybı yaratıyor. Yıllardır kullandığım mükemmel seviyede performans veren kulaklığım dönüştürücü ile çöp oldu maalesef. Aynı kalitede kulaklıklar da 300 TL'den başlıyor. Sırf o kadar vermemek için kabullendim.

Üst Alt