Soru Mi 10T Pro Güncelleme

caglarakgll

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çağlar
Cihazım
Mi Max 2
Konular
8
Arkadaşlar ben telefonu bi arkadaş aracılığıyla imei atılmış şekilde sıfır aldım. Size bi kaç sorum olacak:
1. Bu cihazın BL kilidi vs açık mıdır acaba yani rom falan yüklemeye kalksam ya da güncelleme yapmaya kalksam ki hiç anlamam bi sıkıntı çıkar mı?
2. Şarjı aşırı derece de hızlı bitiyor ve bu beni aşırı rahatsız ediyor, buna herhangi bi çözüm var mı? Hard format atarsam imei gider dediler.
3. Resimdeki yerden güncellemeyi nasıl yapabilirim, hangiaini yapmalıyım?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

mad_080

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Ali
Cihazım
Mi9T 6/128
Konular
4
Bl kilidi acilmadan imei islemi yapilamaz diye biliyorum cihaz acilirken ust ortada acik kilit simgesi cikmasi lazim bl kilidinin acik olmasi anlamina geliyor. Twrp root ile custom romlar deneyebilirsiniz fastbootdan stock romlarda kurabilirsiniz. Hard reset veya cihazi sifirlama yapmayin imeinin silinme ihtimali var. Guncelleme ile imei silinmez. Cihaza twrp root atip twrp backup dan efs yedegi alip pcde saklayabilirsiniz imei yedeklemis oluyorsunuz.

caglarakgll

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çağlar
Cihazım
Mi Max 2
Konular
8
Bl kilidi acilmadan imei islemi yapilamaz diye biliyorum cihaz acilirken ust ortada acik kilit simgesi cikmasi lazim bl kilidinin acik olmasi anlamina geliyor. Twrp root ile custom romlar deneyebilirsiniz fastbootdan stock romlarda kurabilirsiniz. Hard reset veya cihazi sifirlama yapmayin imeinin silinme ihtimali var. Guncelleme ile imei silinmez. Cihaza twrp root atip twrp backup dan efs yedegi alip pcde saklayabilirsiniz imei yedeklemis oluyorsunuz.
Teşekkür ederim kral, o zaman ilk önce senin yazdığın şeyleri biraz çözüp öyle uğraşmam lazım biraz. Peki şarj olayına herhangi bi şey söyleyebilir misiniz?

mad_080

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Ali
Cihazım
Mi9T 6/128
Konular
4
Rica ederim. Sarj isi kullaniciya cihaza yuklenen uygulamalara bagli bir durum. Oncelikle cihazina temiz bir rom kurulumu yapip duruma bir bakin. Gerekli hersey cihazinizin ana konusunda mevcut.

Son düzenleme:
Üst Alt