Yardım Mi 10T Pro Global'den EU Roma Geçiş

gcb1903

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gökhan
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
5
Arkadaşlar şöyle bir sorum var. Telefonun içindeki kullanıcı verilerini kaybetmeden Miui 13 Global yüklü cihazı EU Roma geçirebilir miyiz? Hani isteğim o ki içindeki kullanıcı verileri, uygulamalar silinmesin. Banka uygulamaları, sosyal medya hesapları için yeniden giriş yapmak zorunda olmayayım. Bunun yolu var mıdır?

Bir de güvenilir olarak EU rom nereden indiriyorsunuz? Miflash ile ya da TWRP ile yüklemek için bu dosyaların güvenilir indirilecek yerleri var mıdır?

bebahce1907

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hakan
Cihazım
M2007J3SG
Konular
1
indirebilirsiniz.

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
436
Arkadaşlar şöyle bir sorum var. Telefonun içindeki kullanıcı verilerini kaybetmeden Miui 13 Global yüklü cihazı EU Roma geçirebilir miyiz? Hani isteğim o ki içindeki kullanıcı verileri, uygulamalar silinmesin. Banka uygulamaları, sosyal medya hesapları için yeniden giriş yapmak zorunda olmayayım. Bunun yolu var mıdır?

Bir de güvenilir olarak EU rom nereden indiriyorsunuz? Miflash ile ya da TWRP ile yüklemek için bu dosyaların güvenilir indirilecek yerleri var mıdır?
Rom değişimlerinde temiz kurulum her zaman önerilendir. Bu da verilerinizi siler, mevcut rom üzerine kurmak sorunlara neden olur. Aşağıdaki linkten son sürümlere ulaşabilirsiniz. Yedekleme için de Swift Backup uygulamasıyla aldığınız yedekleri geri yüklersiniz, şifreler vs de geri yüklenir. Root gerektirir.

Üst Alt