Rom Mi 10T / Pro – Global Stabil V12.5.2.0.RJDMIXM (13.08.2021)

DeaDKiSs

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muammer
Cihazım
Mi 10T
Konular
1
Selamun Aleyküm kolay gelsin Ağalar. Öncelikle bende Mi 10 T cihazı var yurt dışı global 12.1.3 kararlı Rom kurulu. Bana veren arkadaş 12.5.0 sürümüne sakın güncelleme yapma hattı kulanamzsin kapanır dedi. Bende telefoncuya gittim bootloader kilidini açtırdım sonra IMEI attım. Güncelleme yapma hiçbir sıkıntı olmaz dedi.

Sormak istediğim soru şöyle. 12.5.0 sürümüyle neden gunceleme yapınca Hattı kullanamıyoruz ve IMEI silinirmi. Güncelleme lerim kapalı hepsi.
Tşkler şimdiden.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yokmu bana yardımcı olacak biri Abiler.

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
Selamun Aleyküm kolay gelsin Ağalar. Öncelikle bende Mi 10 T cihazı var yurt dışı global 12.1.3 kararlı Rom kurulu. Bana veren arkadaş 12.5.0 sürümüne sakın güncelleme yapma hattı kulanamzsin kapanır dedi. Bende telefoncuya gittim bootloader kilidini açtırdım sonra IMEI attım. Güncelleme yapma hiçbir sıkıntı olmaz dedi.

Sormak istediğim soru şöyle. 12.5.0 sürümüyle neden gunceleme yapınca Hattı kullanamıyoruz ve IMEI silinirmi. Güncelleme lerim kapalı hepsi.
Tşkler şimdiden.

Yokmu bana yardımcı olacak biri Abiler.

Merhaba. Aşağıdaki konuda sorunuzun cevabı mevcut. İmei giden gitmeyen durumları oradan öğrenebilirsiniz.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
bh344, Bu@DeaDKiSs,

Ömür boyu yada cihaz pert olana kadar güncelleme olmayacak mı ?

Efs yedeğini alın ve güncelleme yapın hiç bir sorun olmaz...

DeaDKiSs

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muammer
Cihazım
Mi 10T
Konular
1
Efs yedeğini nasıl alıyoruz ben biraz acemiyim bu konularda.

Aşağıdaki konuyu görmemişim tşkler

Mutlu Barış Güler

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mutlu
Cihazım
Mi 10 t
Konular
0
Arkadaşlar 12.5 sürüm bana da geldi yalnız yurt dışı cihazım ve kayıt yaptırmadım hala kayıt sürem var dolmasını bekliyorum 12.5 güncellemeyi yaparsam imeil atılır mı 12.5 da yoksa sürüm çekilip öyle mi atılır

aevrenm

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
42
Arkadaşlar 12.5 sürüm bana da geldi yalnız yurt dışı cihazım ve kayıt yaptırmadım hala kayıt sürem var dolmasını bekliyorum 12.5 güncellemeyi yaparsam imeil atılır mı 12.5 da yoksa sürüm çekilip öyle mi atılır
İmei gidebilir. BL yi acın mutlaka.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Mutlu Barış Güler, IMEI ile içindeki romun/sürümün ilgisi/bağlantısı yok,siz sadece BL kilidi açın ve kapatmayın hiç bir zaman....

aevrenm, Daha IMEI atılmamış o yüzden silinecek/gidecek bir şey yok...

Aryan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 10T
Konular
2
İyi geceler. Hocam Selam! Cihazım 12.1.3.0(RJDMIXM) Bunu Ota'dan sorunsuz şekilde yükleyebilir miyim? IMEI gibi veya herhangi bir sorun çıkmaz değil mi?

Aryan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 10T
Konular
2
İyi geceler. Hocam Selam! Cihazım 12.1.3.0(RJDMIXM) Bunu Ota'dan sorunsuz şekilde yükleyebilir miyim? IMEI gibi veya herhangi bir sorun çıkmaz değil mi?
Başarıyla güncelledim. Herhangi bir sıkıntı da çıkmadı, teşekkürler.

Abrahamjones

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi mi 10t p
Konular
0
Mi 10T / Pro
Global Stabil Pilot Sürüm
V12.5.1.0.RJDMIXM

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Mi 10T Pro cihazlarımız için Global Stabil V12.5.1.0.RJDMIXM Pilot Sürüm yayınlandı arkadaşlar.
  • Recovery ve ota üzerinden güncelleme yapabilirsiniz. Global romda olan arkadaşlar ota üzerinden güncelleme gelmesini bekleyebilirler. Yada Ota bağlantısı üzerinden romu indirip manuel olarak cihaz içinden güncelleme paketini seçerek yükleme yapabilirler.
  • Recovery üzerinden güncelleme yapmak isteyen arkadaşlar temiz kurulum yaparak geçebilirler. Bu romun Pilot sürüm olduğunu hatırlatmak isterim. Hataların olması muhtemeldir, bunu göz önüne alarak yükleme yapmanız gerekmekte.

[Sistem]
  • Yeni: Hareketlere yanıt artık anında tepki verir
  • Yeni: 20 kat daha fazla işleme gücüyle artık ekranınızdaki işlemleri daha detaylı görebilirsiniz (Daha hızlı işleme)
  • Yeni: Özel cihaz modeli ayarlarıyla, yükseltmeden sonra cihazlarınız daha hızlı hale gelir
  • Optimizasyon: MIUI daha hafif, daha hızlı ve daha dayanıklı hale geldi
[Notlar]
  • Yeni: Karmaşık yapılarla zihin haritaları oluşturun
  • Yeni: Karalama ve eskiz için yeni araçlar.
  • Yeni: Konturları otomatik olarak ayarlamak için bir çizime basın ve basılı tutun.
  • Yeni: Hareket kısa yolu artık her yerde notlar, görevler ve alıntılar oluşturmanıza olanak tanır
  • Yeni: Alıntılar, metni, URL'leri ve görüntüleri birkaç basit dokunuşla Notlar' a kaydeder.
  • Yeni: Dinamik düzenler Notlardaki tipografiyi yeni bir düzeye taşır
[Durum çubuğu, Bildirim gölgesi]
  • Düzeltme: Yüz verileri kullanılarak cihazın kilidi açıldıktan sonra kilit ekranı bildirim animasyonları dondu hatası düzeltildi
  • Düzeltme: Bazı durumlarda bildirimlerin yanıp sönme hatası düzeltildi
  • Düzeltme: Yatay mod' da kayan bildirimler düzgün görüntülenmiyordu hatası düzeltildi
  • Düzeltme: Kilitli bir cihazda gelen bildirimler için bildirim rozetleri güncellenmeme hatası düzeltildi

Önemli: Cihazlarınıza gelebilecek zararlardan Forumumuz ve yöneticilerimiz sorumlu tutulamaz.
Mustafa Bey buradan tekrar sormak isterim. 12.5'da sensör ve hoparlörde düşük ses girme problemi devam ediyor mu?

Üst Alt