Yardım Mİ 10T Pro Cihazıma MIUI 13 Halen Gelmedi

Muzaffer095

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muzaffer
Cihazım
note 6 pro
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI GLOBAL 12.5.12.0 (RJDEUXM) kararlı
Telefon Modeli
Mİ 10T Pro
Bootloader Kilidi
Kapalı
Cihaz yurtdışı şuana dek bütün güncellemeleri aldı. Ama miui 13 güncellemesini halen almadı. Root atılmadı hiç. Yani imei falan atmadım. Aldığım gibi kullanıyorum cihazı. Güncelleme kısmına geldiğimde uygun güncelleme yok yazıyor. Neden yeni günllcelleme gelmedi acaba bilgisi olan yardım edebilir mi.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-03-11-02-29-21-358_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2022-03-11-02-29-21-358_com.android.settings.jpg
    250,8 KB · Görüntüleme: 8

Rgokcay

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ridvan
Cihazım
Mi 10t pro
Konular
19
Çünkü henüz çıkmadı global için miui 13

Oyla:

Muzaffer095

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muzaffer
Cihazım
note 6 pro
Konular
1
Çünkü henüz çıkmadı global için miui 13
Teşekkür ederim yanıtınız için. Lakin anlamadım. Bugüne dek miui 13 alan cihazlar global değilmiydi yani? Bir de telefonun model kısmında (RJDEUXM) yazıyor. Ortadaki EU harfleri avrupa Rom olduğunu gösteriyormuş cihazın. Yani açık konuşmak gerekirse ben pek anlıyorum bu işlerden. Demek istediğim çevremde miui 13 gelen cihazı benimkiyle aynı olan birçok kişi var. Onlarında cihazları rootsuz ve global. Benim cihazıma neden gelmedi

Oyla:

Rgokcay

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ridvan
Cihazım
Mi 10t pro
Konular
19
Teşekkür ederim yanıtınız için. Lakin anlamadım. Bugüne dek miui 13 alan cihazlar global değilmiydi yani? Bir de telefonun model kısmında (RJDEUXM) yazıyor. Ortadaki EU harfleri avrupa Rom olduğunu gösteriyormuş cihazın. Yani açık konuşmak gerekirse ben pek anlıyorum bu işlerden. Demek istediğim çevremde miui 13 gelen cihazı benimkiyle aynı olan birçok kişi var. Onlarında cihazları rootsuz ve global. Benim cihazıma neden gelmedi
Beta test denemesi gelmiş olabilir ama henüz resmi stabil yayınlanmadı bu haftalarda yayınlanır diye bekliyorum

Oyla:

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Anladım teşekkür ederim.
MIUI 13 gelsin diye bu kadar heveslenmeyin hocam update alırsınız bir bakmışsınız kasmalar takılmalar.
Şarjın su gibi gitmesi ısınma vs olunca bin pişman olursunuz. Önemli olan stabil olması ve genelde sonraki 3. Güncelleme sonrası geliyor MIUI arayüzünde o yüzden geldiğinde bile önce bekleyip yükleyen kişilerin yaptığı yorumları vs okuyup araştırıp öyle kurun derimmm

Oyla:

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
80
  • 3.10. Konu başlıklarında kelimelerin ilk harflerinin büyük, diğer harflerin ise küçük harflerle yazılması zorunludur.

Oyla:
Üst Alt