Yardım Mi 10T Miui13 android12 Dolby

unrivalled55

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hakan
Cihazım
xiaomi a2 lite
Konular
6
Mi 10T Miui13 android12 Dolby kullananlar paylaşabilir mi sorunsuz nasıl yükleyebilirim

dark_guest

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi note 10 Pro
Meslek
Bilgisayar Prog.
Konular
23
Mi 10T Miui13 android12 Dolby kullananlar paylaşabilir mi sorunsuz nasıl yükleyebilirim
merhaba dostum öncelikle root gerektirir, selinux'ü apk olarak yükleyip çalıştır, programdan permissive yetkisini ver, arkasından yapman gereken

magisk için audio modification Library zip dosyasını ve Dolby digital plus dosyasını zip olarak magiskte flaşla, yeniden başlattığında selinuxü tekrar permissive yetkisini ver ve dolby apk yı açabilirsin ayar yapabilirsin bu kadar.

unrivalled55

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hakan
Cihazım
xiaomi a2 lite
Konular
6
merhaba dostum öncelikle root gerektirir, selinux'ü apk olarak yükleyip çalıştır, programdan permissive yetkisini ver, arkasından yapman gereken

magisk için audio modification Library zip dosyasını ve Dolby digital plus dosyasını zip olarak magiskte flaşla, yeniden başlattığında selinuxü tekrar permissive yetkisini ver ve dolby apk yı açabilirsin ayar yapabilirsin bu kadar.
malesef durduruldu hatası veriyor teşekkürler

dark_guest

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi note 10 Pro
Meslek
Bilgisayar Prog.
Konular
23
malesef durduruldu hatası veriyor teşekkürler
işlem sırasını tekrar yazıyorum hocam
1- cihaz rootlu olmalı ve magisk yüklü olmalı
2- Selinux.apk yı kurup başlatın Permissive yetkisini çalıştırın
3- Ardından Audio_Modification_Library-v4.0(55) sürümünü + [Q-10][Dolby_Digital_Plus]v_7_3-[MMT-Ex]-20200519 dosyalarını flashlayın ve restart yapın
4 tekrar başladıktan sonra selinux'u açıp tekrar permissive yetkisini verin ve dolby apk yı açıp rahatlıkla kullanabilirsiniz.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

, ,

Son düzenleme:
Üst Alt