MIUI 13 Mi 10T/10T Pro - MIUI 13 22.10.26 EU Beta ROM - 13.0.7.0 EU Stabil ROM [Android 12]

cosco

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Çağlar
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Bilişim Teknik Srv
Konular
1

CHANGELOG

System

Optimization - Moved "System-wide variable font" to Developer options
Fix - Holding the power button to open the power menu takes 3 seconds [Android 12 only]

Notes
Fix - Mind maps were lost after disconnecting from the Xiaomi Cloud sync
gelen güncellemeleri nasıl yapacağız ?

akdrhmz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Xiaomi Mİ 9 SE
Konular
28
gelen güncellemeleri nasıl yapacağız ?
bilgisayardan yapacaksınız hocam, Telefonu Fastboot Mod'a alıp, indirdiğiniz dosyanın içindekileri bir klasöre çıkarın Miui 13'ü ilk kez yüklüyorsanız wipe data olan var onu yönetici olarak çalıştıracaksınız, eğer güncelleme yapacaksanız update yazanı çalıştırın yükleyin.
Eu sitesini de incelerseniz zaten açıklamalarda talimatlar mevcut.

Installation of A12 devices via Fastboot:
- Download our ROM zip file
- Unpack downloaded zip file in the PC
- Reboot your device to fastboot mode (press volume down + power)
- Connect to PC via USB cable
- Run fastboot installation script from unpacked zip according your PC operating system:
--- For Windows OS - windows_fastboot_update_rom.bat
--- For Linux - linux_fastboot_update_rom.sh
--- For MacOS - macos_fastboot_update_rom.sh

Çeviri:

A12 cihazlarının Fastboot üzerinden kurulumu:
- ROM zip dosyamızı indirin
- İndirilen zip dosyasını PC'de açın
- Cihazınızı hızlı başlatma moduna yeniden başlatın (ses kısma + güç düğmesine basın)
- USB kablosu ile PC'ye bağlanın
- PC işletim sisteminize göre paketlenmemiş zip dosyasından fastboot kurulum komut dosyasını çalıştırın:
--- Windows işletim sistemi için - windows_fastboot_update_rom.bat
--- Linux için - linux_fastboot_update_rom.sh
--- MacOS için - macos_fastboot_update_rom.sh

Dart vader72 bu anlatımı da inceleyebilirsiniz.

Son düzenleme:

cagri0102

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çağrı
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
15
Yeni sürüm 22.1.13 linki ve değişiklikleri ilk sayfaya eklenmiştir.

evigard

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ferhat
Cihazım
RedmiNote 8 pro
Meslek
Öğretmen
Konular
7
Yükleyen Arkadaşlar varmı acaba. Kamera Sorunu devam ediyormu PRO için.

bykemal432

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kemal
Cihazım
Mİ 8 SE
Konular
7
fastboot uzerinden custom rom yuklenebiliyormu (xiaomi.eu vs ) ?

bckulaksis

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak can
Cihazım
Kulaksız
Konular
2
En son sürümü yükledim, güç tuşuna sadece dokunmam la ekran kilitleniyor ve direkt açılıyor bu sizde de oluyor mu?

m.özkan1414

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
373
cagri0102, hocam güncelleme detaylarını da Türkçe olarak ekledim müsaadenizle. Sevgiler.
Sistem
Optimizasyon - Android Güvenlik Yaması Ocak 2022'ye Güncellendi
Düzeltme - "Wi-Fi yardımcısı" ayarlarında "Çift bantlı Wi-Fi hız artışı" eksikti [Yalnızca desteklenen cihazlar]
Düzeltme - WhatsApp, İkinci alan ve İkili uygulamaların başlatılmasında çökme giderildi

Kilit ekranı
Düzeltme - Bazen Kilit ekranı saati ve tarih rengi duvar kağıdına düzgün şekilde ayarlanmaması sorunu düzeltildi

Güvenlik
Düzeltme - Bilinmeyen kaynaklardan yüklenen uygulamaların ilk açılışında izinler iletişim kutusunun çıkmaması düzeltildi [yalnızca Android 12]

Ayarlar
Düzeltme - Yazı tipi ağırlık kaydırıcısı, Yazı Tipi ayarlarında tam ekran hareketler göstergesiyle çakışma hatası giderildi

Kontrol Merkezi
Düzeltme - Hızlı ayar düzeni "Kompakt" ın etkisi olmaması hatası giderildi [Android 12]

Müzik
Düzeltme - "Gelişmiş ayarlar" a erişirken uygulamaların kilitlenme hatası giderildi

Uyarı: Kamera, Mi 10T Pro' da düzgün çalışmıyor. Mi 10T Pro' nuz varsa bu sürüme yükseltme yapmanızı önermiyoruz. Redmi K30S Ultra/Mi 10T kamera iyi çalışıyor.

Android 12 cihazlar için ipucu: TWRP, Android 12 ile çalışmadığından, güncellemenin Fastboot modunda yanıp sönmesi gerekir. ZIP paketini indirin, paketinden çıkarın ve güncelleme komut dosyasını çalıştırın (Android 11 xiaomi.eu ROM'dan geçiyorsanız verileri biçimlendirmeden veya ilk yükleme yapıyorsanız verileri biçimlendirmeden devam edin.)

Ertelenen cihazlar: picasso, picasso_48m

cagri0102

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çağrı
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
15
cagri0102, hocam güncelleme detaylarını da Türkçe olarak ekledim müsaadenizle. Sevgiler.
Sistem
Optimizasyon - Android Güvenlik Yaması Ocak 2022'ye Güncellendi
Düzeltme - "Wi-Fi yardımcısı" ayarlarında "Çift bantlı Wi-Fi hız artışı" eksikti [Yalnızca desteklenen cihazlar]
Düzeltme - WhatsApp, İkinci alan ve İkili uygulamaların başlatılmasında çökme giderildi

Kilit ekranı
Düzeltme - Bazen Kilit ekranı saati ve tarih rengi duvar kağıdına düzgün şekilde ayarlanmaması sorunu düzeltildi

Güvenlik
Düzeltme - Bilinmeyen kaynaklardan yüklenen uygulamaların ilk açılışında izinler iletişim kutusunun çıkmaması düzeltildi [yalnızca Android 12]

Ayarlar
Düzeltme - Yazı tipi ağırlık kaydırıcısı, Yazı Tipi ayarlarında tam ekran hareketler göstergesiyle çakışma hatası giderildi

Kontrol Merkezi
Düzeltme - Hızlı ayar düzeni "Kompakt" ın etkisi olmaması hatası giderildi [Android 12]

Müzik
Düzeltme - "Gelişmiş ayarlar" a erişirken uygulamaların kilitlenme hatası giderildi

Uyarı: Kamera, Mi 10T Pro' da düzgün çalışmıyor. Mi 10T Pro' nuz varsa bu sürüme yükseltme yapmanızı önermiyoruz. Redmi K30S Ultra/Mi 10T kamera iyi çalışıyor.

Android 12 cihazlar için ipucu: TWRP, Android 12 ile çalışmadığından, güncellemenin Fastboot modunda yanıp sönmesi gerekir. ZIP paketini indirin, paketinden çıkarın ve güncelleme komut dosyasını çalıştırın (Android 11 xiaomi.eu ROM'dan geçiyorsanız verileri biçimlendirmeden veya ilk yükleme yapıyorsanız verileri biçimlendirmeden devam edin.)

Ertelenen cihazlar: picasso, picasso_48m
Müsaade sizin hocam estağfurullah :) ama ben link güncelleme sırasında ilk sayfada değişiklikler kısmını güncelliyorum hocam. :)

Üst Alt