MIUI 13 Mi 10T/10T Pro - MIUI 13 22.10.26 EU Beta ROM - 13.0.7.0 EU Stabil ROM [Android 12]

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
İlk başta şunu söyleyeyim miui 12.5 ten görsel olarak hiçbir farkı yok. Ben en azından 1-2 farklılık beklerdim. 12.5 yazısını silip 13 yazmışlar sadece umarım stabil bir sürüm olacak. Görsellikle falan uğraşmadıklarına göre bu konuya epey yoğunlaşmışlardır diye düşünüyorum. İlk sürüm için iyi görünüyor ufak tefek kasmalar oluyor. Ekran yenileme hızında bazen dalgalanmalar oluyor, bazı uygulamalar karanlık moda girmiyor,root oluyor ama magisk uygulaması rootu görmüyor. Yüklemenizi önermiyorum boşa zaman kaybı.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-12-31-23-54-59-561_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2021-12-31-23-54-59-561_com.android.settings.jpg
    224,8 KB · Görüntüleme: 49

anne12

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
gECEm
Cihazım
REDMİ NOTE7 PRO
Konular
4
İlk başta şunu söyleyeyim miui 12.5 ten görsel olarak hiçbir farkı yok. Ben en azından 1-2 farklılık beklerdim. 12.5 yazısını silip 13 yazmışlar sadece umarım stabil bir sürüm olacak. Görsellikle falan uğraşmadıklarına göre bu konuya epey yoğunlaşmışlardır diye düşünüyorum. İlk sürüm için iyi görünüyor ufak tefek kasmalar oluyor. Ekran yenileme hızında bazen dalgalanmalar oluyor, bazı uygulamalar karanlık moda girmiyor,root oluyor ama magisk uygulaması rootu görmüyor. Yüklemenizi önermiyorum boşa zaman kaybı.
hocam deneyimlerinde yine bi BUG falan gözlemlersen takipteyim iyi bir rom olduğunu soyluyorlar ama kamera falan çalışmıyor denilince :(

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
hocam deneyimlerinde yine bi BUG falan gözlemlersen takipteyim iyi bir rom olduğunu soyluyorlar ama kamera falan çalışmıyor denilince :(
Stabil sürüm çıkmadan bilemeyiz nasıl bir sürüm olacağını. Eea 12.5.10 sürüme geri döndüm. Kamera pro modelinde çalışmıyor deniliyor 10t modelinde çalışıyor. Yeni sürüm tadında değilde daha çok yama gibi olmuş. Bir tane düzgün yenilik var oda kontrol panelinde (sağ taraftan indirdiğimiz panel) müzik atlama ve ses yükseltme/azaltma özelliği gözüme çarptı. İlk beta sürüm olduğundan dolayı çok birşey göremedik belkide beklemek lazım. Bu telefon için çıkan eu romlar genelde berbat oluyor aşırı yavaş uygulamalar falan geç açılıyor miui 13 te öyle. (Eu rom geliştiricilerinden kaynaklı)

Mohan41

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mücahit
Cihazım
Xiaomi Mi 10T
Meslek
Kalite Teknisyeni
Konular
26
miui 13 için stabilite ve perfomansa odaklanıcaklarını söylediler görsel olarak çok bişey beklememek lazım

bebahce1907

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hakan
Cihazım
M2007J3SG
Konular
1
arkadaşlar ilk defa fastbootdan kurulum yapacağım için bilmiyorum. daha önce hep twrp üzerinden yapıyordum.

ben oneOS kullanıyordum ve miui desteğini kesmişler ve bundan sonra hep aosp çıkacakmış.

kuruluma başlamadan önce format data yapmam gerekiyor mu? yoksa direk üstüne kursam olur mu?

Mohan41

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mücahit
Cihazım
Xiaomi Mi 10T
Meslek
Kalite Teknisyeni
Konular
26
arkadaşlar ilk defa fastbootdan kurulum yapacağım için bilmiyorum. daha önce hep twrp üzerinden yapıyordum.

ben oneOS kullanıyordum ve miui desteğini kesmişler ve bundan sonra hep aosp çıkacakmış.

kuruluma başlamadan önce format data yapmam gerekiyor mu? yoksa direk üstüne kursam olur mu?
evet yapmak gerekiyor başka rom dan geçtiğin için format data şart

anne12

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
gECEm
Cihazım
REDMİ NOTE7 PRO
Konular
4
Stabil sürüm çıkmadan bilemeyiz nasıl bir sürüm olacağını. Eea 12.5.10 sürüme geri döndüm. Kamera pro modelinde çalışmıyor deniliyor 10t modelinde çalışıyor. Yeni sürüm tadında değilde daha çok yama gibi olmuş. Bir tane düzgün yenilik var oda kontrol panelinde (sağ taraftan indirdiğimiz panel) müzik atlama ve ses yükseltme/azaltma özelliği gözüme çarptı. İlk beta sürüm olduğundan dolayı çok birşey göremedik belkide beklemek lazım. Bu telefon için çıkan eu romlar genelde berbat oluyor aşırı yavaş uygulamalar falan geç açılıyor miui 13 te öyle. (Eu rom geliştiricilerinden kaynaklı)
hocam bu linkteki recoveryden kurulan rom bunu mu öneriyorsunuz ? mi10t için bunu mu kullanayım pixel kullanıyorum şuanda ... stabilite için kamera vs için

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
hocam bu linkteki recoveryden kurulan rom bunu mu öneriyorsunuz ? mi10t için bunu mu kullanayım pixel kullanıyorum şuanda ... stabilite için kamera vs için
Ben son sürüm olan 12.5.10 kullanıyorum gayet iyi. Pixel kadar stabil ve hızlı olamaz ama kamera konusunda pixelden iyi. Miui romları arasında (custom/stock) en iyisi eea.

bebahce1907

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hakan
Cihazım
M2007J3SG
Konular
1
Günaydın, ekranın altındaki Google hızlı arama butonu gitmiyor. Var mı bir çözümü arkadaşlar?

osalmanMAX

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
osalman
Cihazım
Mi 9 Lite
Konular
3
mi 10t pro kuran var mı? kamera sorunu devam ediyor mu?

Üst Alt