Rom Mi 10T - Mi10T Pro - K30S Ultra Global Romlar

ugurgurbuz39

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Mi 9
Konular
25
Hocam bu sürümde android güvenlik düzeyi sürümünün ne olduğunu biliyor musunuz?
yüklemiş arkadaşlar Ayarlar telefon hakkında bölümünden bakıp bilgi verebilirler mi?
şimdiden teşekkürler…
Global Resmi Rom

Android 11

Global Kararlı V12.1.1.0

Konuya eklenmiştir.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

1dost

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
T.D.
Cihazım
Xiaomi 12
Konular
25
Merhaba, Türkiye kararlı Rom ile Avrupa kararlı Rom arasında ne fark var?

ibrahim32

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ibrahim
Cihazım
mi5
Konular
4
Buradaki verilen hindistan romu hariç bütün stok romları denedim. Tr romunda renk soluklugu var.tr 11 romu yağ gibi değil.
Endenoazya ve Taiwan A10 romlarında Xiaomi dialler ve mesaj uygulaması var ve renk canlılığı çok iyi. A11 romlari 2 sin dede akıcı değil.
Avrupa 12.1.4 deki durum A11 olmasına rağmen renkler çok iyi ve yağ gibi. Stok rom tavsiyem budur.
Xiaomi.eu daki stabil ve beta romları da denedim. Mui 12-12,5 arasında 1-2 görsellik hariç fark yok. Eu romlarda renkler harika. Stok roma göre sarjlari kötü. Ve 2 romda bana göre stabil değil.eu romu bu cihaz için tavsiye etmiyorum.
2 aylık denemede en uzun android 10 iken Endonezya romunu, 11 iken Avrupa 12.1.4 kullandım hala 12.1.4 deyim.

ilkrbyhn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
İlker
Cihazım
Mİ 11 LİTE 4G
Konular
5
Buradaki verilen hindistan romu hariç bütün stok romları denedim. Tr romunda renk soluklugu var.tr 11 romu yağ gibi değil.
Endenoazya ve Taiwan A10 romlarında Xiaomi dialler ve mesaj uygulaması var ve renk canlılığı çok iyi. A11 romlari 2 sin dede akıcı değil.
Avrupa 12.1.4 deki durum A11 olmasına rağmen renkler çok iyi ve yağ gibi. Stok rom tavsiyem budur.
Xiaomi.eu daki stabil ve beta romları da denedim. Mui 12-12,5 arasında 1-2 görsellik hariç fark yok. Eu romlarda renkler harika. Stok roma göre sarjlari kötü. Ve 2 romda bana göre stabil değil.eu romu bu cihaz için tavsiye etmiyorum.
2 aylık denemede en uzun android 10 iken Endonezya romunu, 11 iken Avrupa 12.1.4 kullandım hala 12.1.4 deyim.
Hocam şu an eu rom 12.6 yüklü Avrupa 12.1.4 ü twrpden mi yüklemem Lazım yoksa Fastbootla mı ayrıca güncelleme ota olarak sonrasında almaya devam ediyor mu, daha yeni xiaomi kullanıcısıyım.

ibrahim32

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ibrahim
Cihazım
mi5
Konular
4
Hocam şu an eu rom 12.6 yüklü Avrupa 12.1.4 ü twrpden mi yüklemem Lazım yoksa Fastbootla mı ayrıca güncelleme ota olarak sonrasında almaya devam ediyor mu, daha yeni xiaomi kullanıcısıyım.
rom yüklemede indirdiğiniz. Rom cinsi önemli olan. Dosya uzantısı zip ise twrp ile, tgz(zip gibi görünüyor ama özelliklerden bakınca uzantı tgz ) ise fastboot ile yüklerseniz.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

rom yüklemede indirdiğiniz. Rom cinsi önemli olan. Dosya uzantısı zip ise twrp ile, tgz(zip gibi görünüyor ama özelliklerden bakınca uzantı tgz ) ise fastboot ile yüklerseniz.
Güncelleme ota alır.

cosco

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Çağlar
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Bilişim Teknik Srv
Konular
1
eea'ya 12.1.5 gelmiş galiba;

Control Center:
Swipe down from the upper left corner to open the Notification Bar and from the upper right corner to open the New Control Center: An option that allows you to restrict the Control Center opening while on Lock

System
Screen Optimization System Full screen gestures are now ignored on Lock Screen alarms page Status Bar

Notification Bar
An option to change between connected devices in notification about media playback

Edit: stabil beta recovery mi pilots'lara çıkmış yakında gelir heralde

Son düzenleme:

ilkrbyhn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
İlker
Cihazım
Mİ 11 LİTE 4G
Konular
5
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Güncelleme ota alır.
Saol hocam peki şu anki mevcut romumdan geçiş yaparsam Avrupa roma uygulama ve verilerim silinir mi

cosco

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Çağlar
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Bilişim Teknik Srv
Konular