Yardım Mi 10T güncelleme sorunu

Pcfk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Mi 10T
Konular
1
Mi 10t 8 128 cihazım var. Cihazda Twrp var. Güncellemeyi twrp'den yapmam lazım ancak twrp de depolama 0 mb gözüküyor. Otg kablosu ile bağlasam yükleyebilir miyim? Yüklersen IMEI silinir mi? Yazılımı nereden indirebilirim. İndirip yükledikten sonra twrp silinir mi?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Ekli dosyalar

• IMG_20220706_132401_248.jpg
    IMG_20220706_132401_248.jpg
    3,7 MB · Görüntüleme: 8

Khasimoff1

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nurlan
Cihazım
RN 10 5G
Konular
14
Merhaba. Evet otg kablosu ile bağlayarak yükleye bilirsiniz. Twrp üzerinden yapılan işlemlerde İmei gitmez ama ne olur ne olmaz Efs backup alınız. Yazılımı Twrp üzerinden yüklediğiniz sürece Twrp silinmez.

Dosyayı buradan indire bilirsiniz. Fastboot değilde zip olarak indirin.

Bu konuda kurulum için yardımcı olucaktır. Kolay gelsin :)

Son düzenleme:

Pcfk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Mi 10T
Konular
1
Merhaba. Evet otg kablosu ile bağlayarak yükleye bilirsiniz. Twrp üzerinden yapılan işlemlerde İmei gitmez ama ne olur ne olmaz Efs backup alınız. Yazılımı Twrp üzerinden yüklediğiniz sürece Twrp silinmez.

Dosyayı buradan indire bilirsiniz. Fastboot değilde zip olarak indirin.

Bu konuda kurulum için yardımcı olucaktır. Kolay gelsin :)
Kurulum yapmaya çalıştım ancak yüklenmedi.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Kurulum yapmaya çalıştım ancak yüklenmedi.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Bu şekilde bi hata oluyor.

Son düzenleme:

Pcfk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Mi 10T
Konular
1
Bundaki twrp de değişik geldi bana.

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Twrp güncelleyin yani son çıkanlardan kurun hocam

Khasimoff1

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nurlan
Cihazım
RN 10 5G
Konular
14
Bundaki twrp de değişik geldi bana.
Evet Twrp official sürüm değil miui-hellas yazıyor. Hellas bir custom rom yapımcısı da, cihaz benim demişsiniz ama yüklediğiniz Twrp'den haberiniz yokmu ? Rom uyumsuz olsaydı ve s. Kurulum başladıktan sonra hata verirdi, ama burda zip dosyası kuruluma başlamadan hata vermiş. Twrp official sürüm olmadığı için böyle bir hata ile karşılaşıyorsunuz. Cihazınız için yapılmış offical custom recovery yükleyin.

Pcfk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Mi 10T
Konular
1
Evet Twrp official sürüm değil miui-hellas yazıyor. Hellas bir custom rom yapımcısı da, cihaz benim demişsiniz ama yüklediğiniz Twrp'den haberiniz yokmu ? Rom uyumsuz olsaydı ve s. Kurulum başladıktan sonra hata verirdi, ama burda zip dosyası kuruluma başlamadan hata vermiş. Twrp official sürüm olmadığı için böyle bir hata ile karşılaşıyorsunuz. Cihazınız için yapılmış offical custom recovery yükleyi

iPhone 7 ile takasla aldım. O yüzden bilmiyorum. Direk mu twrp üzerindenden offical twrp kurabilir miyim?

Khasimoff1

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nurlan
Cihazım
RN 10 5G
Konular
14

iPhone 7 ile takasla aldım. O yüzden bilmiyorum. Direk mu twrp üzerindenden offical twrp kurabilir miyim?
Anladım hocam hayırlı olsun. Twrp üzerinden kura bilirsiniz fakat telefonun hafızasını okumuyor ve otg'de sorun çıkıyor yinede deneyin. Fakat sizin cihaz için Twrp'nin official sürümü bulunmamakta, bu yüzden eski sahibide unofficial kurmuş büyük ihtimalle. Diğer custom recovery'ler içinde baktım bir tek PitchBlack recovery sizin cihaz için yapmış. Bende sitesi açılmadı fakat sizde açılırsa oradan indirin, eğer açılmazsa sourceforge üzerinde paylaşılmış buyurun:

Pcfk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Mi 10T
Konular
1
Anladım hocam hayırlı olsun. Twrp üzerinden kura bilirsiniz fakat telefonun hafızasını okumuyor ve otg'de sorun çıkıyor yinede deneyin. Fakat sizin cihaz için Twrp'nin official sürümü bulunmamakta, bu yüzden eski sahibide unofficial kurmuş büyük ihtimalle. Diğer custom recovery'ler içinde baktım bir tek PitchBlack recovery sizin cihaz için yapmış. Bende sitesi açılmadı fakat sizde açılırsa oradan indirin, eğer açılmazsa sourceforge üzerinde paylaşılmış buyurun:

Teşekkür ederim ben en iyisi biraz daha bekleyeyim offical sürüm çıkar belki.

Khasimoff1

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nurlan
Cihazım
RN 10 5G
Konular
14
Teşekkür ederim ben en iyisi biraz daha bekleyeyim offical sürüm çıkar belki.
Rica ederim. Fakat official sürüm çıkmasını beklemeyin derim. Zaten offical sürüm çıkmadığı için insanlar kendileri port ediyor. PitchBlack'da kötü recovery değil. Neredeyse hepsi aynı işlemi yapıyor zaten. Yinede karar sizin

Şuanda cihazınızda varolan Twrp'nin Xda sayfasını okudum. Ve "Android 11 Support" yazısı ile karşılaştım. Yani anlayacağınız bu Twrp ile Miui 13 geçemezsiniz. Miui 13 Android 12 sürümünü kullanıyor. Size önerim fastboot ile Miui 13 kurun. Zaten işe yaramaz bir Twrp'yi cihazda saklamanın anlamı yok. Sonra güle-güle kullanın. Eğer ilerki zamanlarda Twrp offical sürüm çıkarsa kurusunuz.

Son düzenleme:
Üst Alt