Yardım mi 10t gcam problemleri

burakgenc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
burak genç
Cihazım
Xiaomi mi 10t
Konular
3
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
miui global 12.1.3
Telefon Modeli
mi 10t
Bootloader Kilidi
Açık
mi10t için internette bulduğum tüm gcam versiyonlarını denedim ancak konu hakkında pek bilgi sahibi olmadığımdan bu işi elime yüzüme bulaştırdım sanırım, şu anda cihazda GCam_7.2.010_Urnyx05-v2.3 sürümü var ancak herhangi bir config'im yok

ön kamera fotoğraf mükemmel
ön kamera video kısmında siyah ekran geliyor video çekemiyorum
arka kamera cihazın kendi kamera uygulamasından bir tık daha kötü durumda fotoğraflara yakınlaştırdığımda ise fark iyice açılıyor
arka kamera video çekiminde çözünürlük ayarı kısmını bulamadım ancak her halükarda yalnızca 30 kare/saniye çekim yapıyor 60 kare saniyeye geçince uygulamadan atıyor dahası uygulamayı bir daha kurmadan video kısmını kullanmak imkansızlaşıyor
makro ve geniş açı lens yok

bu durumları çözebileceğim bir Gcam versiyonu ve config dosyası önerebilirmisiniz acaba

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Oyla:

burakgenc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
burak genç
Cihazım
Xiaomi mi 10t
Konular
3
verdiğiniz linkte bulunan tüm gcam konularını inceledim gelebildiğim nokta şu anda 4k 60 kare/saniye video çekebiliyorum ön kamerada video aktifleşti ancak hala makro lensi kullanamıyorum ve geniş açı lens van gogh'un meşhur yıldızlı gece tablosu gibi çekim yapıyor bunada bir çözüm bulursam çok daha iyi olacak

Oyla:

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Mi 9
Konular
100
Urnyx05 sürümleri güncelliğini yitirmiş ve güncel cihazlar için işe yaramaz durumdadır.

BSG 8.1 sürümlerini deneyin. Yapılandırma şart, yapılandırma olmadan gcam vasat sonuçlar verecektir.

Aşağıdaki yapılandırmayı deneyebilirsiniz. Ne kadar iyi olduğuna garanti vermiyorum, kontrol etmedim ancak fena görünmeyen test fotoğrafları vardı.

Ayrıca ultra geniş açı lens konusunda çok bir şey beklemeyin. Ultra geniş açı modüllerinde kullanışan kamera sensörleri 5-6 yıl önceki telefonların kamerası ayarında sayılacak bir lens. Ayrıca ultra geniş açı özelliğinin getirdiği bazı dezavantajları bulunmakta bu size özel değil genel anlamda böyle. Resmi kaöeea uygulamasında bol miktarda "fotoğraf işleme" işleminden geçtiği için biraz daha göze hoş görünebilir.

XML

Gcam apk için:

yada benim konumdaki BSG Private tabanında ki sürümü deneyebilirsiniz.

Oyla:

burakgenc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
burak genç
Cihazım
Xiaomi mi 10t
Konular
3
çok sağolun hocam problemeleri sizin sayenizde çözdüm